1. Ana Sayfa

Zümrüdüanka dizisi Nisa Özgüç kimdir?

Zümrüdüanka dizisi Nisa Özgüç kimdir?
+ - 0

Fox TV ekranlarında her Cumartesi performansını biraz daha yükselterek zirveye oynamaya başlayan Zümrüdüanka dizisine yeni bir karakter daha dahil oldu. Nisa Özgüç’ün kim olduğu merak edilirken ünlü bir oyuncu olduğu öğrenildi.

Her hafta ilgiyle izlenen yapımın kadrosuna katılan oyuncunun Itır Esen olduğu açıklandı. Oyuncu kadrosunda Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar gibi isimlerin yer aldığı Zümrüdüanka, bu hafta 8.bölüm ile izleyici karşısında olacak. Son haftalarda yaptığı ataklarla reytinglerde zirve yarışına ortak olan diziye yeni bir isim daha katılması sonrasında ilerleyen haftalarda herkesi ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.
zümrüdüanka nisa kimdir
Hamit Özgüç’ün annesi Nisa Özgüç Kimdir?
Türk Sineması tarihinin önemli isimlerinden birisi olan Itır Esen, yeni dizisinde çocukları için her şeyini feda edecek ve başlarında duracak bir anne rolünü canlandıracak.

Itır Esen, 17 Aralık 1956 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Özellikle izleyiciler onu Münir Özkul ve Adile Naşit’in başrolünde yer aldığı Aile Şerefi, Gülen Gözler ve Bizim Aile filmleri ile tanımıştır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?