1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Zümrüdüanka dizisi nerede çekiliyor?

Zümrüdüanka dizisi nerede çekiliyor?
+ - 0

Pastel Film tarafından hazırlanan ve uzun süredir heyecanla beklenilen dizilerden birisi olan Zümrüdüanka dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı ve Nevşehir Kapadokya’nın neresinde set kurulduğu konusu detay kazanmaya başladı.

Oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Sebahat Kumaş, Mine Kılıç, Simge Selçuk, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Pelin Abay, Doğa Zeynep Doğuşlu, Barış Küçükgüler, Miray Akay, Gönül Akbaş, Serkan Açay, Gökhan Bekletenler, Eren Demir, Umut Karadağ, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi isimlerin ye aldığı dizinin ilk bölümü 25 Ocak Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

ZÜMRÜDÜANKA ÇEKİMLERİ YAPILAN KONAK KAPADOKYA’NIN NERESİNDE
Bildiğimiz üzere dizi Nevşehir’in Kapadokya ilçesinde gerçekleştiriliyor. Ürgüp’te yapılan çekimler heyecanlı anlara sahne olurken dizideki konak merak edilen konular arasında yer alıyor. Henüz bu konuda net bir açıklama yapılmasa da ilerleyen günlerde bu konuda detaylı bilgiler yer alacak. Bildiğimiz üzere Asmalı Konak dizisi de yine aynı mekanlarda çekim yapılmıştı.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?