1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Zemheri dizisi nerede çekiliyor?

Zemheri dizisi nerede çekiliyor?
+ - 0

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve uzun süredir tanıtımları yayında olan Zemheri dizisinin 15 Ocak Çarşamba akşamı 1.bölümüyle yayında olacağı açıklandı. İzleyiciler merakla beklenilen yapımın nerede çekildiğini merak etmeye başladı.

Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizi bu sezonun iddialı yapımlarından birisi olacağı düşünülüyor.

Çarşamba akşamları kıyasıya bir yarışın olacağı ve reytinglerde nasıl bir sonuç alacağı şimdiden merak içerisinde bekleniyor.

ZEMHERİ NEREDE ÇEKİLİYOR VE SET ADRESLERİ
Merakla beklenilen yapımın ilk çekimleri İstanbul Beykoz taraftarlarında yapılmıştır. Daha sonra ise bir çok sahnesi özel olarak hazırlanan platolarda gerçekleştirilmektedir. Ayrıca İstanbul’un çeşitli semtlerinde set ekipleri bulunmakta ve çekimleri devam ettirmektedir. Dizinin bölümleri ilerledikçe bu konuda da sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?