İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu ve konusu
+ - 0

Uzun süredir heyecanla beklenilen yapımlardan birisi olan Yeni Hayat dizisi kısa süre içerisinde izleyici karşısında olacak. Dizinin ilk tanıtımı bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanırken dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin olduğu ve konusu ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Yeni Hayat Konusu
Daha önce mesleği bordo bereli olan ancak yaşadığı olaylardan sonra mesleğini bırakarak zengin bir iş adamının koruması olan bir kişinin hayatını konu alacak.

Yeni Hayat Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

*Serkan Çayoğlu – Adem

yeni hayat dizisi serkan çayoğlu

31 Mayıs 1987 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Boyu 188 m olan oyuncu Erlangen Üniversitesi’ni bitirmiştir. Öğrencilik yıllarında okumak ile birlikte diğer taraftan modellik yapmaya başlamıştır. İlk olarak Kuzey Güney dizisinin son bölümlerinde oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Oynadığı Diziler

2014 – Kiraz Mevsimi

2014 – Zeytin Tepesi

2012 – Kuzey Güney

*Melisa Aslı Pamuk – Yasemin

yeni hayat dizisi melisa pamuk

14 Nisan 1991 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,76 m ve kilosu 58 kg olduğunu açıklamıştır. Oyunculuk ve modellik yapmaktadır.  Özellikle Kara Sevda ve Yer Gök Aşk isimli dizilerle adını duyurmayı başarmıştır. Yeni sezonda Yeni hayat dizisi ile izleyici karşısında olmaya devam edecektir.

*Nisa Sofiya Aksongur

*Nilperi Şahinka

*Begüm Akkaya

*İpek Filiz Yazıcı

*Nebil Sayın

*Aziz Caner İnan

*Tayanç Ayaydın

Yapımcı ve Yönetmen
Dizinin yönetmen koltuğunda Cem Özduru ve Başak Sosyal yer alacak. Karga Seven Yapım tarafından hazırlanan dizinin senaryosunu Elif Usman kaleme alıyor.

Bu sezonun iddialı yapımlarından birisi olan Yeni Hayat dizisi hangi gün yayınlanacak ve tekrarı ne zaman olacağı konusunda ilerleyen günlerde bu konu hakkında bilgi paylaşımında bulunmaya devam edeceğiz. Ancak Serkan Çayoğlu hayranlarının merakla beklediği bir proje olduğunu belirtmek isteriz.

Yeni Hayat Dizisi Nerede Çekiliyor? Set adresleri
Dizinin çekimlerinin İstanbul ve çevresinde gerçekleştirildiği belirtildi. Ancak tam olarak set adresleri konusunda ilerleyen günlerde daha detaylı bilgilere ulaşıp sizlerle paylaşacağımızı belirtmek isteriz.

Hangi Diziden Uyarlama ve Orjinali
Dizinin herhangi bir yabancı diziden uyarlanmadığını ve orjinal Türk yapımı olduğunu belirtmek isteriz. Son zamanlarda ülkemizdeki yatırımları ile adından söz ettiren Karga Seven, yine bomba bir yapımı izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

TANITIM FRAGMANI
Kanal D ekranlarının sosyal medya hesaplarından bugün konu hakkında bir açıklama yapıldı. Tanıtım fragmanının bugün akşam yayınlanacağı belirtildi. Birazdan yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?