Yemin

2 sene önce

Yemin 164.bölüm fragmanı

Sevilerek izlenen günlük dizi Yemin'in 164.bölümü merakla bekleniyordu. İşte yayınlanacak olan yeni bölümün tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

2 sene önce

Yemin dizisi oyuncuları ve karakterleri

Bu sezonun en çok izlenen günlük dizilerinden birisi olan Yemin dizisinin kadrosunda yer alan isimler çok merak ediliyordu. Bu konu ile ilgili detaylar belli oldu. Hafta içi her gün yayında olan dizinin fragmanları ve özeti en çok takip edilenler arasında yer alıyor. İşte dizinin künyesi ve diğer bilgiler: Oyuncu Kadrosu: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

2 sene önce

Yemin 161-162-163.Bölüm Fragmanı ve özeti tüyoları

Kana7 ekranlarında ilgiyle izlenmeye devam edilen Yemin dizisinin yeni bölüm fragmanları olan 161-162-163.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Ayrıca videodan yeni bölüm özeti ve tüyolarını da takip edebilirsiniz.