1. Ana Sayfa

Yemin Reyhan’ın Özge Yağız’ın yerine kim gelecek?

Yemin Reyhan’ın Özge Yağız’ın yerine kim gelecek?
+ - 0

Kanal 7 ekranlarında gündüz kuşağının en çok izlenen yapımlarından birisi olan Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız’ın ayrıldığı resmen açıklanmış oldu. Karamel Yapım tarafından yapılan açıklamaya göre, sezon finali yapan dizide gelecek sezon güzel oyuncunun yer almayacağı açıklandı. Peki şimdi Reyhan’ın yerine kim gelecek? Özge Yağız’ın yerini kimle dolduracaklar diye merakla beklenmektedir.

İzleyiciler dizide Reyhan ile Emir ikilisini çok sevmesi dolayısıyla gündüz kuşağında reyting rekorları kıran dizi, Özge Yağız’ın ayrılması sonrasında büyük bir düşüş yaşaması söz konusu olabilir. Eylül ayında ekrana dönecek olan Yemin’de Reyhan’ın yerine gelecek isim en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

YEMİN REYHAN’IN YERİNE KİM GELDİ?

yemin reyhanın yerine kim gelecek

Karamael Yapım tarafından henüz bu konuda bir açıklama yapılmazken konu çok yakında açıklığa kavuşacak. Özge Yağız kadar etkili bir isim ile anlaşma yapılması bekleniyor. Sosyal medyada Sıla Saraç geleceği konusunda iddialar bulunsa da henüz net bir durumun olmadığını belirtmek isteriz.

ÖZGE YAĞIZ NEDEN DİZİDEN AYRILDI?

Dizinin başrol oyuncusu Özge Yağız’ın farklı projelerde yer almak istediği konusunda daha önceden bu yana sürekli gündeme geliyordu. Özellikle diğer kanallarda akşam yayınlanan iddialı projelerde yer almak istediği ve anlaşma sağlandığı bilgileri yayınlanmıştı. Bundan dolayı Yemin dizisi ile yollarını ayırmış oldu.

Dizinin oyuncu kadrosunda;  Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar gibi isimler yer almaktadır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?