1. Ana Sayfa
  2. Oyuncu Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık yaşanacak

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık yaşanacak
+ - 0

Medyapım imzalı Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarında yayınlanırken dizinin sezon finali birlikte Yasak Elma dizisinde şok ayrılık yaşanacak ! Önemli isimlerin ayrılmasından sonra nasıl takviyelerin olacağı da merak edilmeye başlandı.

Bildiğimiz üzere Yasak Elma sezon finaline 147.bölüm ile 13 Haziran’da ayrılacak. Geçtiğimiz sezonlarda da bir çok kez ayrılacak ve gelecek oyuncular sezon finali ile merak konusu olmuştu. Dizinin en çok sevilenlerinden Berk Oktay ile üzücü haber geldi.

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor mu?

yasak elma dizisinde şok ayrılık yaşanacak
Yasak Elma Berk Oktay ve Eda Ece

Diziye sonradan katılan ancak oyunculuğu ve rolü ile adından bir kez daha söz ettiren Berk Oktay projeye veda edecek ilk isimlerden birisi olacak. Savaşçı dizisinden sonra yine Fox ekranlarında Yasak Elma ile devam eden oyuncunun 2 sezonluk macerası sona erecek. Dizide Çağatay rolünü canlandıran Berk Oktay ile birlikte kimlerin ayrılacağı konusu hakkında açıklama bekleniyor. Eda Ece dışında bir çok oyuncunun da ayrılacağı gündeme geldi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, yapımcı Fatih Aksoy’un ayrılıklar konusunda kararı bekleniyor.

Sezon finali ile birlikte ayrılacak oyuncuların isimleri netleşecektir. Konu hakkında Medyapım’ın nasıl bir karar vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?