1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Yalnız Kurt dizisi neden yayından kaldırıldı

Yalnız Kurt dizisi neden yayından kaldırıldı
+ - 0

ATV ekranlarında başarılı bir sezon geçiren ve geçtiğimiz günlerde sezon finaline ayrılan Yalnız Kurt dizisi neden yayından kaldırıldı diye merak ediliyor. Dizinin tatile ayrılması sonrasında geri döneceği düşünülen Yalnız Kurt maalesef tekrar yayınlanmayacak ve yayından kaldırıldı.

Sezon Finali Yapan Yalnız Kurt Dizisi Neden Yayından Kaldırıldı?

yalnız kurt dizisi neden yayından kaldırıldı
Yalnız Kurt dizisi neden yayından kaldırıldı 1

Sinegraf tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Damla Colbay, Murat Han ve Kürşat Alnıaçık’ın yer aldığı Yalnız Kurt, bazı sahneleri sebebiyle Ak Parti parti tabanında huzursuzluğa yol açtığı sebebiyle ekrana veda ettiği eski AKP Milletvekili ve Yeni Şafak Yazarı Mehmet Metiner tarafından açıklandı. 20 bölüm yayınlanan dizi bu durumda yayından kaldırılmıştır.

Yalnız Kurt Neden Başlamadı Yayınlanmıyor?

Ocak ayında ekrana gelmeye başlayan Yalnız Kurt dizisi final yapmadan izleyicisine veda etti. Sezon finaline ayrılan dizi ATV kanalı tarafından yayından kaldırıldı. Durum sonrasında Sinegraf yapım veya kanaldan henüz açıklama yapılmazken detayların ilerleyen günlerde kamuoyuna duyurulacağı düşünülüyor. 20 bölüm ekranda kalan dizi Eylül ayında başlamayacaktır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?