1. Ana Sayfa

Vahide Perçin (Hünkar) Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak mı

Vahide Perçin (Hünkar) Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak mı
+ - 1

Ekranların sevilerek izlenen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Vahide Perçin’in canlandırdığı Hünkar karakteri diziden ayrılacak mı? Vahide Perçin Bir Zamanlar Çukurova’dan neden ayrılıyor soruları sorulmaya başlandı. İşte konu hakkında detaylar:

Her Perşembe izleyicileri ekran başına kilitleyen ve büyük ilgiyle izlenen dizide şok bir ayrılık iddiası bulunuyor. Dizinin başından bu yana rol alan Vahide Perçin’in canlandırdığı Hünkar karakterinin ayrılmaya hazırlandığı belirtildi. Bu iddiaların gerçek olup olmadığı ise araştırılmaya başlandı.

VAHİDE PERÇİN – HÜNKAR BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDEN NEDEN AYRILDI?
bir zamanlar çukurova vahide perçin ayrılıyor mu
Belkide dizinin en önemli isimlerinden ve kilit isimlerinden birisi olan Perçin’in ayrılması sonrasında dizinin bir çok reyting kaybına uğrayacağını düşünüyoruz. Bildiğimiz üzere diziye Nazan Kesal’ın katılacağını açıklamıştık. Bu isimin gelmesi sonrasında Hünkar’ın ayrılacağı yönünde iddialar var. Ancak henüz kesinleşmiş bir durum olmadığını belirmek isteriz. Gelen bilgilere göre, sette yaşanılan bazı olaylardan dolayı Vahide Perçin’in ayrılabileceği konuşulmaya başlandı.

Gelecek sezonda devam etmesi düşünülen dizide büyük bir kayıp olacağı konuşuluyor. Oyuncunun ayrılması dizinin kaderini değiştirir mi? kötü yönde mi yoksa iyi yönde mi bu konuda lütfen bizlere yazmayı ihmal etmeyin.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    Vahide giderse diziye bakmak istemem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.