İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Survivor Merveye ne oldu 2022 son dakika? neden ağladı

Survivor Merveye ne oldu 2022 son dakika? neden ağladı
+ - 0

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programı Survivor 2022’de 96.bölümde Merve’nin yaşadıklarına tüm yarışmacılar ağlıyor. İzleyiciler ise fragmanda izledikleri görüntü sonrasında Merve’ye ne olduğunu ve neden ağladığını merak etmeye başladı. Ünlüler takımında başarılı bir şekilde yarışan Merve Aydın, parkur sırasında büyük bir sakatlık yaşıyor. Yarışmacıların hepsi hemen yanına geldikten sonra “anne sana söz verdim” “bitti” gibi cümleler kuran yarışmacı, acılar içerisinde hemen hastaneye kaldırılıyor.

Merve Aydın parkur sırasında tırmanma yaparken ayağını çok kötü sakatlıyor. Doktorların müdahale ettiği yarışmacı büyük bir ihtimal ile Survivor 2022’ye devam edemeyecek gibi görünüyor. Acun Ilıcalı tarafından acil durum konseyi yapılırken Merve hakkında açıklamalarda bulunacak.
survivor merveye ne oldu

Merve Aydın Survivor’dan Diskalifiye mi olacak? Devam edecek mi?
Sakatlığından dolayı bu akşam Acun Ilıcalı tarafından bir açıklama yapılacak. Ada konseyinde yapılacak olan açıklamaya göre, yarışmacının kontrolleri sağlanacak ve raporlardan sonra yarışmadaki kaderi belli olacak.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?