İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Survivor Hikmet Nagihan'a ne teklif etti?

Survivor Hikmet Nagihan’a ne teklif etti
+ - 0

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programlarından Survivor 2022’de dün akşam yapılan açıklama şok etti. Survivor Hikmet Nagihan’a ne teklif etti konusu sosyal medyada çok konuşulurken bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde detaylar belli olacak.

İzleyiciler Hikmet, Nagihan’a nasıl bir teklifte bulundu acaba diye araştırırken detaylar bu akşam ada konseyinde belli olacak. Konsey sırasında göz yaşları ile durumu anlatan Nagihan, oylamaya etki etmemek için açıklamadığını ve SMS oylaması sonrasında gerçekleri açıklayacağını belirtti.

Survivor Hikmet Nagihan’a Ne Teklif Etti

survivor hikmet nagihan'a
Survivor Hikmet Nagihan'a ne teklif etti 1

Günler geçtikte yarışmada olaylar yaşanmaya devam ederken ilk kez bu kadar meraklandıran bir olay yaşandı. Oyun öncesinde Hikmet Nagihan’a gelerek bir teklifte bulundu. Gelen bilgilere göre Hikmet’in Nagihan’a parkurda oyunu vermesi ile ilgili bir teklifte bulunduğu öğrenildi. Adem’in elemeye kalması için Nagihan’a oyunu bilerek kaybetmesini istediği iddia edilen Hikmet’e sosyal medyada tepki gördü. Fakat bu olayın aslı Nagihan’ın açıklamaları ile bu akşama da konseyinde belli olacak.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?