1. Ana Sayfa

Survivor haftanın 2.dokunulmazlığı kim kazandı 17 Mayıs 2020

Survivor haftanın 2.dokunulmazlığı kim kazandı 17 Mayıs 2020
+ - 0

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da bu akşam (17 Mayıs Pazar) haftanın 2.dokunulmazlık oyunu oynanırken kimin kazandığını takip ederek öğrenebilirsiniz. Dokunulmazlık oyunu sonrasında ise ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından yeni bir dönem ile ilgili açıklama yapılacak.

Dün akşam oynanan ilk dokunulmazlığı kazanan gönüllüler takımı olmuştu. Bildiğimiz üzere ada konseyinde de ilginç bir oylama olmuş ve ünlüler takımından Mert ile Aycan eleme adayı olarak çıkmıştı. Herkesin şaşırdığı bu olay sonrasında kimlerin kime oy kullandığı ise merak konusu oldu. Nefesleri kesecek olan yeni bölümden tüm detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

BU AKŞAM SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI (17 Mayıs)

CANLI

ÜNLÜLER 0-0 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki eşleşme ve skoru takip edebilirsiniz.

Kazanan: henüz belli değil. Tahmin :(ünlüler)

PAZAR AKŞAMI ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU? KİMİN ADI YAZILDI

Bu akşam kaybeden takımdan aday veya adaylar çıkarken kimlerin olacağı merakla bekleniyor. 2 haftadır eleme ünlüler takımından olduğu için neler yaşanacağı heyecanla bekleniyor.

17 MAYIS SURVİVOR SMS OYLAMASI NEDEN YAPILMADI?

Ayrıca bu hafta yeniden SMS oylaması yapılmazken geçtiğimiz haftanın oylama oranlarına göre bir eleme gerçekleştirilecek. Bildiğimiz üzere Ersin’in zorunlu olarak yarışmadan ayrılması dolayısıyla geçtiğimiz haftanın SMS oylamasına göre eleme gerçekleştirilecek.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?