1. Ana Sayfa

Survivor futbol derbi maçını Ertem Şener sunacak

Survivor futbol derbi maçını Ertem Şener sunacak
+ - 1

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programı Survivor 2020’de bu akşam birleşme partisi sebebiyle futbol derbi maçı oynanacak. Futbol mücadelesini ünlü spor spikerlerinden Ertem Şener anlatırken Ümit Karan’da yorumlayan isim olacak. Gecenin bomba olayı ile ilgili detayları Survivor Ekstra programına konuk olan Şener ve Karan verdi.

Bildiğimiz üzere Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden çekimlere koronavirüs sebebiyle dışarıdan kimse alınmıyor. Prodüksiyon ekibi ile yarışmacıların mücadelesini sunucu olmadığı için İstanbul’dan montaj ile Ertem Şener sundu. Yorumlayan ise eski futbolcu ve Survivor yarışmacısı Ümit Karan yorumladı. Heyecanlı bir mücadele olacağı ve anlatımı ile bizlere keyifli anlar yaşatacak olan isimler şimdiden merakla bekleniyor.

ERTEM ŞENER VE ÜMİT KARAN DOMİNİK CUMHURİYETİ’NE SURVİVOR ADASINA NASIL GİTTİ?
Arkadaşlar bu konuda merak edenler mutlaka olacaktır. İkili adaya gitmeyip İstanbul’dan görüntülerin üzerine yorumlama yaparak maçı sunmuştur. Yani bu durumda normal maç gibi üzerine spikerlik yapılmıştır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    Ertem Şener’in enerjisi müthişti. Acaba tekrar maç sunmayı düşünüyor mu? Sormayı, kendisinden tekrar maç dinlemeyi çok isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.