1. Ana Sayfa

Survivor da takımlarını adalar birleşiyor! Peki tarih ne zaman?

Survivor da takımlarını adalar birleşiyor! Peki tarih ne zaman?
+ - 0

Dün akşamki yarışmada survivor 2020 sunucusu Olan Acun Ilıcalı Survivor’da yeni dönemin kararlarını açıkladı.

Survivor ünlüler gönüllüler takımı adaları ne zaman birleşiyor? Bayram günü yarışmacılar için nasıl olacak? Bayramda yarışmacılar aileleri ile görüşebilecek mi?

Git gide finale yaklaşan yarışmada Acun Ilıcalı yeni değişiklikleri anlattı.
Bayram günü kamplar birleşecek fakat hangi takımın adasında olacağını henüz Acun Ilıcalı açılmadı bunun yanında birde Türkiye de bayram olurken survivor da kendine göre yarışmacılara bayram yaşayacağını söyledi . İki takım aynı ada da iken iletişimin nasıl olacağı ise merak konusu…
Survivor bireysel bir oyuna 3 kişi kalınca devam edecek ondan sonra Survivor için her şey farklı olacak .
Dün akşamki konseyde gönüllüler takımından eleme adayı belirlendi. Ünlüler takımı ilk dokunulmazlığı kaybederek bir aday çıkarmak zorunda kalmışlardı . Potaya ise Aycan ve Mert girmişti . Fakat ikincisi dokunulmazlığı kazanan ünlüler bu sefer gönüllüler takımından aday çıkmasına sebep oldu. Gönüllüler takımından ise yazılan isim en çok oyla Yasin oldu. Salı günü konseyde ise Acun Ilıcalı her şeyi detaylıca belirleyip anlayacaklar.

Bu haftaki elemeden sonra adalar birleşecek.

ADALAR HANGİ TAKIMIN KAMPINDA BİRLEŞECEK?

Bununla ilgili detaylar Salı günü ada konseyinde açıklanacak. Bayram sabahı birleşme olacağı açıklanırken detaylar ilerleyen günlerde verilecek.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?