1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler

Survivor 2022’de bu hafta Sude mi elendi

Survivor 2022’de bu hafta Sude mi elendi
+ - 0

Ekranların sevilen programlarından Survivor 2022’de bu hafta Sude mi elendi konusu tartışılıyor. İzleyiciler sosyal medyada yayınlanan ifşa iddiası üzerine araştırmaya başladı. Bildiğimiz üzere bu hafta aday olan isimlerden birisi de Sude olmuştu.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kaybeden gönüllüler takımı Berkan’ı aday olarak çıkarmıştı. Sonrasında ise gönüllüler oyunu almış ve bu defa da ünlüler takımından Ayşe Yüksel 2.aday olmuştu. Haftanın 3.dokunulmazlık oyunu yine kıyasıya mücadele içinde tamamlandı. Ve yarışmanın favori isimlerinden Hikmet aday olan 3.isim oldu. Ve dün akşam dokunulmazlığın sonuncusu oynandı. Kaybeden takım ünlüler oldu ve Sude aday olarak gösterildi.

Survivor 2022 Eleme Konseyinde Sude mi elendi?

24 mayıs survivor kim elendi
Survivor 2022 kim elendi

Bu hafta yine çok zorlu oyunlar oynandı. Geçtiğimiz haftalarda da bir kaç kez eleme potasına giren Sude, bu potalardan çıkmayı başarmıştı. Bu hafta çok zorlu isimlerle SMS oylamasına giren ünlü isim, sosyal medyada yer alan ifşa iddiasına göre, yarışmaya veda ediyor. Sude’nin elenmesi sonrasında dengeler nasıl değişecek hep birlikte göreceğiz.

24 Mayıs Survivor 2022 SMS Sıralaması Sonuçları

sude mi elendi
Sude

Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm ile birlikte önce ödül oyunu sonra ise eleme konseyi ekrana gelecek. Yeni bölümde 4 adaydan hangisinin daha çok oy aldığını SMS Sıralaması sonuçlarına göre öğrenebilirsiniz.

  • Berkan
  • Ayşe
  • Hikmet
  • Sude

SMS sıralaması akşam yayında olacaktır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?