1. Ana Sayfa

Survivor 2022 Atakan Işıktutan neden diskalifiye ve yok? elendi mi

Survivor 2022 Atakan Işıktutan neden diskalifiye ve yok? elendi mi
+ - 0

Survivor 2022 All Star yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Atakan Işıktutan parkurda yaşadığı talihsiz bir kaza sonrasında kolundan sakatlanmıştı. Peki Atakan neden diskalifiye oldu ve oyunlarda yok? Elendi mi diye merak ediliyor.

Yedeklerden katılan ve kısa bir süre de takımda yarışmalarda aktif olarak yer alan Atakan, parkurda bir anda kolunu sakatlamış ve bir kaç haftadır tedavisine devam ediliyordu. Ancak son olarak dün akşam Acun Ilıcalı tarafından eleme konseyinde yapılan açıklamada, yarışmacının son tetkikleri yapıldığı ve bu sonuçlara göre yarışmaya devam edip etmeyeceği belli olacağını belirtti.

Atakan Işıktutan Survivor’dan Neden Diskalifiye oldu ve Ayrıldı?

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamaya göre Atakan’ın oynayabilir onayını almasına rağmen bu sakatlığın önemli olması ve tekrar yaşanabileceğini ve riskli olduğunu söyledi. Büyük bir ihtimal ile yarışmaya devam edemeyeceğini belirtti. Yarışmacı elenmemiştir ve diskalifiye olarak ayrılmıştır.

Yeni bölümlerde oyunda yarışmacıyı göremeyen izleyiciler merak etmeye başladı.

Survivor 2022 All Star Gönüllüler’de Atakan’ın Yerine Kim Gelecek?

Survivor hayranları gönüllüler takımında yer alan Atakan Işıktutan’ın yerine yedeklerden hangi yarışmacının geleceğini merak etmeye başladı. Bugün veya yarın muhtemelen konu hakkında açıklama yapılacaktır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?