1. Ana Sayfa

Survivor 2022 All Star yarışmacıları ne kadar para alıyor?

Survivor 2022 All Star yarışmacıları ne kadar para alıyor?
+ - 0

Ekranların fenomen yarışmalarından birisi haline gelen Survivor All Star 2022 Cumartesi akşamı ekrana gelecek. Survivor’da yarışmacılar para alıyor mu? ve haftalık ne kadar kazanıyorlar gibi soruların cevabını bulabilirsiniz. Bildiğimiz üzere bu sezon All Star versiyonu ile efsane yarışmacılar boy gösterecek. Ünlüler ve gönüllüler takımları kıyasıya yarışacaklar.

Survivor 2022 All Star Ünlüler-Gönüllüler yarışmacıları para veya maaş alıyor mu? Haftalık ne kadar kazanıyorlar gibi sorular her sezon bu sezonda yine merak edilen konuların başında geliyor. Özellikle günümüzde sosyal medyanın aktif olduğu bir çağda olduğumuzdan dolayı bu tarz şeyler konuşulmaya ve konu hakkında yazılıp çizilmeye devam ediliyor. Yarışmacıların her sezon olduğu gibi bu senede maaş aldıklarına yönelik bir resmi açıklama olmasa da, bu konudaki iddiaları sizinle paylaşmak istiyoruz.
survivor yarismacilari para aliyor mu

Önceki dönemlere baktığımızda bir çok yarışmacının haftalık kazancının 10 bin TL gibi rakamlar olduğunu duymuştuk. Hatta çok ünlü isimlerin 12,500 TL gibi rakamlarda maaşı olduğunu duymuştuk.

SURVİVOR YARIŞMACILARI KAÇ PARA ALIYOR 2022 ALL STAR
Survivor’da yarışmacılar ile ayrı bir anlaşma yapılmaktadır. Bu durumda yarışmacının popülerliğine göre yükselme durumu olabilir..

Survivor Haftalık Maaş Tablosu

Ünlüler Takımı

Aycan Yanaç : 6 bin TL
Elif Gören
Merve Aydın
Nagihan Karadere
Sema Aydemir
Birsen Tokgöz
Adem Kılıçcı
Çağan Atakan Arslan
Furkan Kızılay
Mert Öcal
Sercan Yıldırım
Barış Murat Yağcı
Batuhan Karacakaya

Gönüllüler Takımı
Gökhan Keser
Ogeday Girişken
Anıl Berk Baki
Hikmet Tuğsuz
Anıl Berk Baki
Hikmet Tuğsuz
Yasin Obuz : 8 bin TL
Gizem Kerimoğlu
Berna Keklikler
Sude Burcu
Seda Ocak
Evrim Keklik
Nisa Bölükbaşı

Yarışmacıların ücreti henüz açıklanmadı ancak. 5 ile 12 bin TL arasında ücretlendirme olduğunu belirtelim. Kaç para aldıkları hafta içinde yayında olacak.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?