İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
Trendlerdeki Yazı

Survivor 2022 All Star Kim Şampiyon Oldu? Ödül ne kadar

Survivor 2022 All Star Kim Şampiyon Oldu? Ödül ne kadar
+ - 0

Ekranların sevilerek izlenen ve yaklaşık 6-7 aydır yayında olan Survivor 2022 All Star kim şampiyon oldu konusu cevap buluyor. Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunumu ile yayında olan yarışmada bir çok isim geride bıraktığımız eleme konseylerinde yarışmaya veda etmişti. Son olarak elenen isim Nagihan olmuştu. Son 6 yarışmacıdan geriye kalan 5 isimden hangi yarışmacının kazanacağı merakla bekleniyor.

Survivor 2022 All Star Kim Şampiyon Oldu

survivor 2022 all star kim şampiyon oldu
survivor 2022 all star kim şampiyon oldu? ödül ne kadar 1

Haftalardır devam eden serüvenin sonuna gelindi. Tv8 ekranlarında ilgiyle izlenen Survivor yarışmasında şampiyon 30 Haziran akşamı yayınlanacak olan canlı yayın ile belli oluyor. Bildiğimiz üzere yarışmada favori isimlerden bir çok kişi elenmişti. Atakan, Ogeday ve Berkan gibi isimlerin elenmesi sonrasında şampiyonluk yarışında nasıl mücadele olacak merakla bekleniyor. Adem, Nisa, Hikmet, Batuhan ve Ayşe şuan şampiyonluk için mücadele edecek son isimler oldu. 29 Haziran yarı final ve 30 Haziran tarihinde büyük finalde şampiyon olacak isim açıklanacak.

Survivor Şampiyonu NİSA BÖLÜKBAŞI oldu

Survivor 2022 Şampiyonluk Ödülü Ne Kadar?

survivor 2022 şampiyonluk ödülü ne kadar
survivor 2022 all star kim şampiyon oldu? ödül ne kadar 2

Geçtiğimiz sezon 500 bin TL şampiyonluk yani birinciye ödül verilmişti. Bu sezon ise daha fazla olması bekleniyor. Henüz ödül hakkında Acun Medya tarafından açıklama yayınlanmadı. Survivor yarışmasının yarışmacılara büyük katkısı olmaktadır. Sosyal medya ve bilinirlik açısından katkısından dolayı ödül kadar büyük değer katmaktadır.

Survivor All Star Finali Nerede Yapılacak 2022

Yarışmanın her sezon finali Kıbrıs’ta yapılıyordu. Bu sezon değişikliğe gidilerek İstanbul’da gerçekleştirilecek. SMS oylaması sonrasında kazanan isim açıklanacak.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?