1. Ana Sayfa

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmacıları para alıyor mu?

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmacıları para alıyor mu?
+ - 0

Ekranların fenomen yarışmalarından birisi olan Survivor, 9 Ocak Cumartesi yayınlanan 1.bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Yarışma ile ilgili bir çok araştırma yapılırken Survivor yarışmacıları ünlüler ile gönüllüler ne kadar para kazanıyor veya para alıyor mu diye merak ediliyor. Özellikle haftalık ne kadar para alıyor diye araştırmalar yapılıyor.

Bildiğimiz üzere daha önce yarışmacıların belli bir ücret aldığına dair iddialar bir çok kez internette yayınlanmıştı. Yarışmacıların aldığı maaşlar ile ilgili merak edilenleri sürekli olarak aktarmaya devam edeceğiz.

SURVİVOR YARIŞMACILARI NE KADAR KAZANIYOR?

Geçtiğimiz sezonlarda da benzer iddialar sürekli gündemi meşgul etmişti. Özellikle izleyiciler “yarışmacılar haftalık ne kadar kazanıyor ve para alıyor” gibi soruların cevabını arıyor. Buna karşılık internette yarışmacıların bir çoğunun “10 bin TL” gibi ücret aldığına dair söylentileri de yine duymuştuk. Hatta Acun Ilıcalı benzer açıklamalar yapmıştır.
survivor 2021 dokunulmazligi kim kazandi 10 ocak

PEKİ SURVİVOR YARIŞMACILARI KAÇ PARA ALIYOR 2021
Yapılan açıklamada komisyonların da içerisinde dahil olduğu şekilde bir anlaşma imzalandığı belirtilmişti. Bu açıklama açıkçası yarışmacılar olan ünlüler gönüllüler takımının aldığı para veya maaşın gerçek olduğunu güçlendiriyor.

Survivor Haftalık Maaş Tablosu

Gelen bilgilere göre yarışmacıların 10 bin ile 20 bin arasında maaş aldıkları belirtiliyor. Detaylar belli oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

Ünlüler Takımı
Melis Sezer
İsmail Balaban
Meryem Kasap
Hayrettin
Barış Özbek
Çağrı Atakan
Merve Aydın
Batuhan Karacakaya
Öykü Çelik
Cemal Hünal

Gönüllüler Takımı
Yiğit Poyraz
Sancakay Ilım Morgül
Emin Günenç
Sena Özdemir
Steven Salam
Aleyna Kalaycıoğlu
Hanzade Ofluoğlu
Yunus Emre Karabacak
Sultan Reşat Hacıahmetoğlu
İlayda Şeker
Ayşe Yüksel
Uğurtan Dora

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?