1. Ana Sayfa

Survivor 2021 Reşat Sakatlanma anı! Diskalifiye mi oldu?

Survivor 2021 Reşat Sakatlanma anı! Diskalifiye mi oldu?
+ - 0

Tv8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından Survivor 2021 tüm hızıyla devam ederken her sezon olduğu gibi bu dönemde sakatlıklar yaşanmaya devam ediyor. Gönüllüler takımından Reşat’ın nasıl sakatlandığı merak edilirken diğer taraftan diskalifiye olacak mı merakla bekleniyor. Bildiğimiz üzere Acun Ilıcalı kırmızı alarm durumu diye konseyde belirtmiş ve Reşat’ın sakatlığı olduğunu belirtmişti.

Survivor Reşat’a ne oldu? Nasıl Sakatlandı?

Gönüllüler takımı oyunu kazandıktan sonra yarışmacı karşı tarafa atlarken ayağı kayıp düşüyor. O an herhangi bir şey hissetmeyen yarışmacı bir süre sonra ağrı yaşamaya başlıyor. Doktor Metin Kuş’tan gelen bilgilere doğrultusunda yarışmaya devam etme ihtimalinin zor olduğunu söylüyor. Ancak henüz netleşen bir durumun olmadığını belirtmek isteriz.
survivor resat sakatlandi

Survivor Reşat Elendi mi? Diskalifiye olacak mı?

Konseyde de konuşulduğu üzere henüz elenme ve diskalifiye olma durumu olmadığını sonuçlara göre kaderinin belirleneceğini belirtmek isteriz. Ancak yarışmacı hakkında sosyal medyada dün akşam elenmemesi için iyi dileklerde bulunmaları Reşat’ın ne kadar sevildiğini gösteriyor.

Reşat’ın Sakatlanma Anı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?