1. Ana Sayfa

Survivor 2020’de adalar ne zaman birleşiyor?

Survivor 2020’de adalar ne zaman birleşiyor?
+ - 0

Bu sezon her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor 2020’de adaların birleşmesinin ne zaman gerçekleşeceği merak ediliyor. Birleşme partisi sonrasında adaların neden birleşmediğini merak eden izleyiciler için geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafından bir açıklama gelmişti.

Ada konseyinde ilerleyen günlerde (tahmini) 2-3 hafta içinde adaların birleşeceği bilgisi veren Ilıcalı, yeni kuralları da ada konseyinde açıklayacaktır. Tv8 ekranlarında ünlüler ile gönüllüler takımlarının karşı karşıya geldiği Survivor’da adalar birleştikten sonra bireysel oyunlar oynanmaya başlanacak. Finale doğru gidecek olan yarışmada bildiğimiz üzere en büyük adaylardan birisi olan Ersin Korkut sakatlığı nedeniyle diskalifiye edilmişti.

SURVİVOR ADALAR BİRLEŞİNCE NELER OLUYOR?

Bir aksilik olmaz ise Haziran’ın ilk haftasında adaların birleşeceği ve bir süre de bu şekilde devam edildikten sonra dev finale doğru gidileceği düşünülüyor. Yarışmacıların hepsi aynı adada kalacaklar ve oyunlarda genellikle bireysel oyunlar oynanacak. Bireysel dokunulmazlıkların yanı sıra büyük SMS oylaması gerçekleştirilecek. Ve bir daha SMS oylaması yapılmayacak olan yarışmada elemeler bu sıralamaya göre yapılacak.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?