1. Ana Sayfa

Survivor 2020 Yarışmacılar sigara içiyor mu? yemek veriliyor mu

Survivor 2020 Yarışmacılar sigara içiyor mu? yemek veriliyor mu
+ - 1

Bu sezon yine televizyon ekranına damga vuracak olan Survivor 2020 ile ilgili merak edilenleri paylaşmaya devam ediyoruz. İzleyicileri en çok meraklandıran sorulardan, yarışmacılar sigara içiyor mu? Yarışmacılara yemek veriliyor mu? Yarışmacılar tuvaletlerini nereye yapıyor?

Acun Ilıcalı’nın her sezon olduğu gibi bu sezonda yayında olan yarışması Survivor hakkında ilginç sorular internette aranmaya devam ediliyor. Özellikle ünlüler – gönüllüler konsepti her zaman olduğu gibi yine reytinglerde ve sosyal medyada büyük ilgi buluyor. Pazar akşamı 1.bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor 2020’de ilginç sorular

17 şubat survivor 2020 ödül oyunu kim kazandı

SURVİVOR’DA YARIŞMACILAR SİGARA İÇİYOR MU?

Geçtiğimiz sezonlarda bildiğimiz üzere bir yarışmacı sigara içerken görüntüleri yayınlanmıştı. Bu olay sonrasında Acun Ilıcalı durum karşısında çok sinirlenmiş ve uyarılarda bulunmuştu. Yani şunu belirtmek isteriz ki sigara tiryakisi olan kişiler mutlaka kamera arasında sigara ihtiyacını görüyordur.

YARIŞMACILARA YEMEK YİYOR MU? VERİYORLAR MI?

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz sezonda Acun Ilıcalı kendisine benzer sorular iletildiğinde kendilerine avuç kadar erzak verildiğini ve birazda yağ verildiğini açıkladı. Yani bunun dışında yemek verilmediğini açıklamıştı. Ancak bu konuda izleyiciler yinede tatmin olmadı.

SURVİVOR YARIŞMACILARI TUVALETLERİNİ NEREYE YAPIYOR?

Bu soru belki biraz farklı olacak ama izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de budur herhalde! Yarışmacılar tuvalet ihtiyaçlarını nasıl karşılıyor? Yine bu konu hakkında gündeme daha önce gelen konulardan yola çıkarak, adalarda oranın halkı tarafından inşaa edilen küçük tuvaletlerin olduğu belirtilmişti. Bu durumda küçük kulübe gibi yerlerde tuvaletler bulunmaktadır.

KADIN YARIŞMACILAR ÖZEL GÜNLERİNDE NE YAPIYOR

Yine benzer sorular geçtiğimiz sezonda gündeme gelmişti. Aldığımız bilgilere göre, bu konuda ilaç alındığı ve böyle bir ihtiyaç olmadığı bilgisi verildi. Ancak böyle bir şeyin mümkün olup olmadığı konusunda doktorların daha iyi bilgi vereceğini belirtmek isteriz.

Sizlerinde Survivor hakkında sormak istediklerini veya belirtmek istediğiniz konular varsa aşağıda bulunan yorum bölümünden bize yazabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?

Yorumlar (1)

  1. Survivol da 2020 elemelerinde
    kimler sigara iciyor
    oyun alaninda vede kapta
    icinler varmi isimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.