1. Ana Sayfa

Survivor 2020 4.hafta Ünlüler SMS sıralaması sonuçları

Survivor 2020 4.hafta Ünlüler SMS sıralaması sonuçları
+ - 0

10 Mart Survivor 2020 17.bölüm ile ekrana gelirken bu akşam ünlüler takımında bir isim adaya veda edecek. İlk olarak iletişim oyunu oynanırken sonrasında herkesin heyecanla beklendiği ada konseyi gerçekleştirilecek. Elenecek kişi için SMS sıralaması sonuçları acunn.com’da yayınlandıktan sonra belli olacak. 3 haftadan bu yana sürekli olarak ünlüler takımından bir isim eksilmeye devam ediyor.

Bildiğimiz üzere geride bıraktığımı hafta sonunda yine nefesleri kesen dokunulmazlık oyunları oynandı. Özellikle Pazar akşamı izleyicileri ekran başına kilitleyen oyunda ünlüler takımı kazanmasına rağmen finalde oyunu verdiler. Cumartesi ilk dokunulmazlık oyununda ağırlık tutma oyunu vardı. Ünlüler oyunu son anda kaybederken, Pazar akşamın haftanın 2.dokunulmazlığında 9-9 olan skor sonrasında bayrak yarışı yapıldı. Ve kaybeden taraf bu defa gönüllüler takımı oldu. Geçtiğimiz hafta ada konseyi gerçekleştirilmiş ve Derya Can adaya veda eden isim olmuştu. Survivor 2020’de bu akşam (10 Mart) 17.bölüm ile Tv8 ekranlarında yayında olacak.

10 mart survivor 2020 sms sıralaması acunn com

Pazar akşamı gerçekleştirilen ada konseyinde takım tarafından belirlenen bir aday vardı. Bildiğimiz gibi Aşkım 5 oy ile ilk eleme adayı olmuştu. Takım içerisindeki kızlardan bazıları ise Barış’ı yazması üzerine konsey sonrasında Barış’ın sözleri geceye damga vurmuştu.

ÜNLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK OY ALAN YARIŞMACILAR
Son 3 haftadır sürekli olarak en çok oyu alan isimler Ersin ile Barış oluyor. Bu akşam ise yine en çok SMS oyu alan 2 yarışmacı açıklanacak. Bu isimler eleme adayı olarak 2 kişinin ismini verecek. Genel SMS oylama sonuçlarına göre bu 3 isimden birisi elenecektir. Bakalım bu akşam neler olacak hep birlikte bekliyoruz.

1-Ersin (Tahmin) – En çok oy alanlardan birisi olduğu açıklandı. (İrem ismini verdi)

2-Mert – En çok oy alanlardan diğer kişi oldu. (Aycan’ın ismini verdi)

17.Bölüm Fragmanı / SMS sonuçları

SURVİVOR 2020 4.HAFTA ÜNLÜLER SMS OYLAMASI SIRALAMASI SONUÇLARI (10 Mart 2020 Salı)

Bu haftanın güncel sıralaması:

1- Mert

2- Ersin

3- Parviz

4- Barış

5- Berkan

6- Aycan

7- Aşkım

8- Sercan

9- Elif

10- İrem

10 MART SURVİVOR 2020 ADA KONSEYİ ÜNLÜLERDE KİM ELENDİ

10 mart survivor 2020 kim elendi
Bu akşam yapılacak olan ada konseyinde adaya veda edecek olan kişinin kim olduğu merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta eleme adayı olarak Derya Can, İrem ve Sercan’ın isimleri verilmişti. Ve adaya veda eden isim Derya olmuştu. Bu hafta SMS sıralamasında Aşkım’ın düşük oy alması durumunda adaya veda edebileceği düşünülüyor.

1-Aşkım

2- İrem (Ersin söyledi)

3- Aycan (Mert söyledi)

ELENEN İSİM İREM OLDU

Ekranların sevilerek izlenen yarışması Survivor 2020 bu akşam TV8 ekranlarında 17.bölüm ile yayında olacak. Önce iletişim oyunu daha sonra eleme konseyi ekrana gelecek. Bakalım adaya veda eden kim olacak? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?