1. Ana Sayfa

Survivor 2020 3.hafta Ünlüler SMS sıralaması sonuçları

Survivor 2020 3.hafta Ünlüler SMS sıralaması sonuçları
+ - 0

3 Mart 2020 Survivor’da bu akşam bir ada konseyi daha gerçekleştirilecek. Yarışmada adaya veda eden isim belirlenirken ünlüler takımı SMS sıralaması sonuçları ise Acunn.com üzerinden yayınlanacak. İzleyiciler şimdiden sıralamanın nasıl olduğunu merak etmeye başlarken sosyal medyada veda edecek isimler ile ilgili iddialar gelmeye başladı.

Cumartesi ve Pazar akşamı dokunulmazlık oyunları oynanmıştı. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi ilk dokunulmazlığı alan takım ünlüler olmuş ve Pazar günü oynanan oyunu ise gönüllüler kazandı. Final etabı ise yine nefesleri keserken kazanan bu hafta da değişmedi. Geçtiğimiz haftalarda Tuğba Melis ada konseyinde en az oyu alarak elenen isim olmuştu. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ada konseyinde 2 aday daha belirlenecek. İlk eleme adayı Derya olarak belirlenmiş ve şimdi diğer isimler merakla bekleniyor.

Bu yıl geçtiğimiz sezonlarda yapılan kurallara benzer bir kural işliyor. 3 aday belirleniyor ve bu isimlerden SMS sıralamasına göre en az oyu alan Sörvayvır’a veda ediyor.

3 mart survivor 2020 sms sıralaması

ÜNLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK OYU KİM ALDI?

Eleme öncesinde bu akşam en çok oy alan 2 yarışmacı açıklanacak. Geçtiğimiz hafta Barış ile Ersin olmuştu. Bu hafta kimin olacağı merak edilirken açıklanacak 2 kişi, eleme adayı olarak kimleri söyleyeceği heyecanla bekleniyor.

1- Ersin (İrem’in adını verdi)

2- Barış (Strateji yaparak Sercan ismi verildi)

SURVİVOR 2020 3.HAFTA ÜNLÜLER SMS OYLAMASI SIRALAMASI SONUÇLARI (3 Mart 2020 Salı)

Bu haftanın sıralaması güncel

1- Ersin

2- Barış

3- Parviz

4- Elif

5- Mert

6- Sercan

7- İrem

8- Derya Can

9- Aycan

3 Mart Survivor ünlülerde Kim Elendi?

3 mart survivor kim elendi

2 haftadan bu yana sürekli elenen isim ünlüler takımından olmaya devam ediyor. Bu hafta elenen isimin kim olduğu ise merakla beklenirken ilk aday Derya olmuştu. Sosyal medyada yer alan iddialara göre eleme adayının İrem olacağı ve veda edeceği belirtiliyor.

1-Derya (Geçtiğimiz hafta oy oranı ile 4.sırada yer alan Derya’nın yine elenmeyeceğini düşünüyoruz.)

2-İrem (Ersin söyledi)

3- Sercan ( Barış strateji olarak söyledi)

ELENEN İSİM DERYA OLDU!

Ünlüler takımında elenecek isimin İrem olabileceği düşünülüyor. Ancak kesin olarak sonuçları akşam yayınlanan Survivor 12.bölümünde ada konseyinde öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?