1. Ana Sayfa

Survivor 2020 2.hafta Ünlüler SMS sıralaması

Survivor 2020 2.hafta Ünlüler SMS sıralaması
+ - 1

Ekranların sevilerek izlenen yarışması Survivor’da bu akşam eleme ada konseyi yapılacak. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekrana gelecek olan 8.bölümde ünlüler takımının SMS sıralamasının sonuçları merakla bekleniyor. Geçtiğimiz yıllardaki format ile yayında olan ada konseyi etabında izleyicilerin oylaması sonrasında sıralama belirleniyor ve bu sıralamaya göre elenecek adayı belirleniyor. 2.hafta SMS oylamasının sıralaması belli oluyor.

Cumartesi ve Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyunları sonrasında bir ada konseyi gerçekleştiriliyor. Ve burada kaybeden takımdan bir isim eleme adayı olarak belirlenmektedir. Daha sonra ise o an tüm takım SMS halk oylamasına çıkıyor. Salı akşamı ise bu oylama sıralamasına göre ilk iki sırada olan yarışmacılar birer isimi daha eleme potasına sokuyor. Sonrası ise yine sıralamaya göre bu 3 isimden en az oyu alan adaya veda etmek zorunda kalıyor.

survivor 2020 sms sıralaması

ÜNLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK OYU ALAN YARIŞMACILAR
1- SMS oylama sonuçları noter tarafından açıklanacak. Ve kimin adını vereceği merak ediliyor.
2-? İkinci en çok oyu alan kişi kimin adını verdi? hepsi ve daha fazlası bu akşam yayında olacak.

  1. BARIŞ (Melis ismini verdi)
  2. ERSİN (Mert’in ismini verdi)

SURVİVOR 2020 2.HAFTA ÜNLÜLER SMS OYLAMASI SIRALAMASI (25 Şubat 2020)

NOT: Sıralama karışık şekilde eklenmiştir. Sonuçlar bu akşam Acunn.com’da açıklandıktan hemen sonra sayfamızda yer alacaktır.

1- Barış

2- Ersin

3- Mert

4- Derya Can

5- Aycan

6- Elif

7- Parviz

8- Sercan

9- Melis

ÜNLÜLER TAKIMINDA KİM ELENDİ?
Sonuçlar açıklanır açıklanmaz hemen burada elenen isim açıklanacaktır. İlk eleme adayı Derya Can olduğu için 2 isim daha gelecek yanına! Bu 3 yarışmacı arasında bir kişi adaya veda edecek.

Melis elenen isim oldu

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Eziz Acun bey size teşekkür edirem. Kardeş olduğumuzu bir daha kanitladin Pervize tam desteyiz amma Azərbaycandan sms ata bilmirik. Sizi sevirik,tam 6 yildi sizi izleyirik. Acun bey Pervizi Atakani desteklediyimiz kimi destekleyeceyik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.