1. Ana Sayfa

Süper Lig maçları bein Sports şifresiz mi yayınlanacak?

Süper Lig maçları bein Sports şifresiz mi yayınlanacak?
+ - 0

Bugün yetkililer tarafından yapılan toplantı sonrasında tüm spor müsabakalarının seyircisiz oynanmasına karar verildiği açıklandı. Corona virüsünün ülkemize kadar ulaşmasından sonra maçlar seyircisiz oynanırken Bein Sports maçları şifresiz mi yayınlayacak diye merak edilmeye başlandı.

CORONA VİRÜS NEDENİYLE MAÇLAR ŞİFRESİZ Mİ YAYINLANACAK?
Tüm dünyada bir çok lig maçları ertelenirken bazı liglerde de maçların seyircisiz oynanmasına karar verildi. Türkiye’de de Süper Lig maçları da seyircisiz oynanmasına karar verildi. Peki maçları evinde izlemek isteyenler için bein Sports maçlar şifresiz mi olacak?

BEİN SPORTS SEYİRCİSİZ OYNANAN MAÇLARDA ŞİFRESİZ Mİ OLACAK? NASIL İZLENİR
Bir çok taraftar bu konuda sosyal medyada tartışma yaparken diğer ülkelerde maçların şifresiz yayınlandığına dair örnekler gösterildi. Ancak şöyle bir durum olacak. Şifresiz olsa bile Dekoder olmayanlar maçları izleyemeyecek. Diğer taraftar seyircisiz oynanan maçları izleyemeyen taraftarların mekanlara toplu olarak giderek maçları izleyeceği düşünülüyor. Bu yüzden şifresiz Bein Sports Haber kanalından maçların yayınlanması gerektiği belirtiliyor.

Özellikle bu hafta oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş maçı şifresiz yayınlanabilir diye taraftarlar sosyal medyada mesaj gönderiyorlar.

Son gelen bilgilere göre, yayıncı kuruluş seyircisiz maçları şifresiz yayınlamak için görüşmelerini devam ettiriyor.

Sizin bu konuda fikriniz nedir?

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?