1. Ana Sayfa

Sol Yanım dizisi Serra kimdir? Gerçek adı ne

Sol Yanım dizisi Serra kimdir? Gerçek adı ne
+ - 0

Star TV ekranlarında uzun süredir heyecanla beklenilen ve geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım fragmanı ve bu hafta içerisinde de 2.tanıtım fragmanı yayınlanan Sol Yanım dizisinde Serra karakterini canlandıran güzel oyuncunun kim olduğu ve gerçek adı merak ediliyor. İşte oyuncu hakkında biyografi bilgiler:

Oyuncu kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli gibi isimlerin yer aldığı dizi çok yakında Star TV’de başlıyor.

sol yanim serra kimdir
fotoğraf: star tv

Dizide Serra rolünü Özge Yağız canlandırıyor. Daha önce Yemin dizisi ile adını duyuran ve milyonlarca kişinin beğenisini kazanan güzel oyuncu yeni projesinde Serra karakterini canlandırmaktadır.

Sol Yanım Serra (Özge Yağız) kimdir? Biyografisi ve Vikipedi

10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitim hayatını Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisinde tamamlamıştır. Oyunculıuk hayatı ise reyting rekorları kıran ve 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi başlamıştır. Son olarak yine Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan rolü ile milyonların sevgilisi haline gelmiştir.

Boyu: 1.69 metre boyunda
KG: 52 kilo
Burcu: Koç burcudur.

Özge Yağız’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Sol Yanım – Serra
2019 – Yemin (Reyhan) (TV Dizisi)
2017 – Adını Sen Koy (Zeliha) (TV Dizisi)

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?