İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyuncu Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Sıla Türkoğlu Gönül Dağı dizisinde rol alacak mı

Sıla Türkoğlu Gönül Dağı dizisinde rol alacak mı
+ - 0

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinde Seher rolü ile yer alan ve son günlerde çekimlere gelmemesinden dolayı yapımcı firma ile sorun yaşayan Sıla Türkoğlu Gönül Dağı dizisinde rol alacak mı konusu dizi dünyasını meşgul etmeye devam ediyor. Bir çok izleyici sosyal medyada güzel oyuncunun Gönül Dağı için ayrıldığını konuşmaya başladı.

Bildiğimiz üzere Dilek rolünü canlandıran Gülsim Ali’nin diziden ayrılacağı konuşulmaya başlandı. Hatta sosyal medyada bu konuda kampanya başlatılmış ve ayrılmaması için binlerce mesaj gelmişti. Yer alan haberlere göre, Dilek doğum sırasında hayatını kaybederek bu sezon senaryo gereği Gönül Dağı izleyicilerine veda edecek. Ancak bu rolün çıkmaması için izleyicilerden yoğun bir şekilde destek geliyor.

Peki Sıla Türkoğlu Gönül Dağı Dizisinde Rol Alacak Mı?

sıla türkoğlu gönül dağı
sıla türkoğlu gönül dağı

Aldığımız bilgilere göre, Dilek rolü bu sezon kesin olarak diziden ayrılacak. Çünkü sizlerde fark etmişsinizdir ki bu rol son bölümlerde çok görünmüyor. Taner ile büyük aşk yaşayan ikilinin aşkı burada son bulacak gibi görünüyor. Taner’de son zamanlarda babası konusu ile ilgilendiği için Dilek ile fazla ilgilenemiyor. Diziye güçlü ve güzel bir isim dahil olması düşünülürken bu ismin Sıla Türkoğlu olabileceği muhtemel görünüyor. İlerleyen günlerde konu hakkında yeni gelişmeler oldukça bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizi kısa süre içerisinde sezon finali yaparak tatile ayrılacak.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?