1. Ana Sayfa

Sercan Yıldırım’ın sevgilisi Elif Aydın kimdir?

Sercan Yıldırım’ın sevgilisi Elif Aydın kimdir?
+ - 0

Survivor 2020 ünlüler takımında mücadele veren Sercan Yıldırım geçtiğimiz günlerde Survivor’un en çok konuşulan ismi oldu .Ada da aşk iddiaları ile konuşulan fotbolun yıldızı Sercan Yıldırım karşı takımdan Nida Bölükbaşına karşı ilgi duyduğu söylendi. Ada da tüm bunlar okurken Türkiye de ki sevgili gündeme bomba gibi düştü. Sercan Yıldırım’ın villasında beraber yaşadığı Elif Aydın tarafından terk edildiği yazıldı.

Uzun süredir beraber olan çift lüks villaların da yaşarken çıkan iddalara dayanamayan Elif Aydın eşyalarını kamyona yükleyip Bursa’ya ailesinin evine yolladı . Tüm bunlar olurken Dominik Cumhuriyetinde Survivor yarışmasıyla mücadele veren Sercan Yıldırım’in iletişim yasağından dolayı hiçbir şeyden haberi yoktur . Türkiye ye dönünce ne tepki verecektir bilmiyoruz. Sercan gerçekten Nisa’ya karşı bir şey mi hissediyor?

Sevgisi Elif Aydın’in bu hareketi gündeme bomba gibi düşmüş görünüyor . Survivor takipçileri ise Elif Aydın kimdir sorusuna yanıt aradı
Futbolun yıldızı Sercan Yıldırım hakkında bilgiler
1990 doğumlu olan Sercan Yıldırım 30 yaşındadır . Bursa da dünyaya gelen Sercan Yıldırım 7 yaşında futbolla tanıştı . Bursaspor alt yapısına giren futbolcu 2006 yılı temmuz ayında düzenlenen Pepsi Cup Turnuvası’nda ‘En değerli oyuncu’ seçildi.

2008-2009 yılı futbolcu için şampiyonluk yılı olmuştur Bursaspor’un şampiyonluğu ile ün kazana Sercan Yıldırım sergilediği performansla performansı sonrası 3 milyon euro karşılığı 2011 yılında Galatasaray’a tranfer oldu. Sercan Yıldırım, daha sonrasında Sivasspor, Şanlıurfaspor, Bursaspor, Balıkesirspor, Giresunspor kulüplerin de top oynadı. Futbolcunun son olarak Fatih Karagümrük takımına transferi gerçekleştirildi. Boyu 1.82 olan futbolcu Sercan Yıldırım Forvet ve kanat mevkiilerinde oyuncusu olarak futbola adını yazdırdı.
Ancak sevgilisi Elif Aydın hakkında net bir bilgi görünmüyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?