1. Ana Sayfa

Sefirin Kızı Sancar öldü mü? Engin Akyürek ayrılacak mı

Sefirin Kızı Sancar öldü mü? Engin Akyürek ayrılacak mı
+ - 0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı, dün akşam 10.bölüm ile herkesi ekran başına kilitlerken yeni bölümün hemen arkasından gelecek haftanın fragmanı yayınlandı. Tanıtımda Sancar’ın yerde yattığını gören ve hastane sahneleri ve ağlamaları gören Sancar ölecek mi? Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor mu sorularını sormaya başladı. 2 Mart’ta yayınlanacak olan 11.bölümde neler olacak işte detaylar…

Bildiğimiz üzere Sancar, Akın’ın peşine düşmüş ve onu bulmuştur. Fakat ilginç bir durum yaşanıyor ve Sancar yerde yatarken başında Akın bulunuyor. Engin Akyürek’in diziden ayrılma ihtimalinin gündeme gelmesi sonrasında izleyicilerden tepki geldiğini belirtmek isteriz. Uzun süredir dizide başrol oyuncularından birisi olmasına rağmen sürekli geri planda tutulan Gediz karakteri ile Uraz Kaygılaroğlu’nun hayranlarının bu duruma kızdığı görülüyor.

SEFİRİN KIZI SANCAR ÖLECEK Mİ?
Büyük ihtimal ile hastane ve ağlama sahnelerinin Engin Akyürek’in canlandırdığı Sancar ile ilgili olduğu düşünülebilir. Ancak başrol oyuncusu olduğu için diziden ayrılmayacaktır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?