İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Sadakatsiz neden final yapıyor

Sadakatsiz neden final yapıyor
+ - 0

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen dizilerden birisi olan Sadakatsiz bu akşam final yaptı. Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz neden final yapıyor? merak edenler için genel değerlendirmemiz yayında…

İşte Merak Edilen Sadakatsiz Neden Final Yapıyor Sorusunun Cevabı:

sadakatsiz neden final yapıyorİlk sezonu ile fırtınalar kopartan ve Çarşamba akşamları reytinglerde ilk sırada yer alan Sadakatsiz, 2.sezon başladığında işler istenildiği gibi gitmemeye başladı. Senaryoda yaşanan değişiklikler ve ayrılan oyuncular sonrasında ilgi azaldı. Durum böyle olunca dizinin reytingleri de azalmaya başladı. Kanal yönetimi durumun farkında olduğu için sezon sonunda büyük bir final bölümü ile veda etme kararı aldı.

Sadakatsiz 3.Sezon Devam Edecek Mi?

Ancak bunlara rağmen izleyiciler Sadakatsiz dizisinin 3.sezonda da devam etmesini istiyor. Fakat bu akşam final yaparak son bulacaktır. Dizinin daha önce ekrana gelecek olan final bölümü tatilden ve yayınlanmayan haftadan dolayı 25 Mayıs itibari ile yayınlanıyor. Sosyal medyada bugüne kadar milyonlarca mesaj alan dizinin son bölümü de geceye damga vurdu.

Sadakatsiz Final Bölüm Fragmanı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?