1. Ana Sayfa

Sadakatsiz Derin nerede? Öldü mü ve diziden ayrılıyor mu

Sadakatsiz Derin nerede? Öldü mü ve diziden ayrılıyor mu
+ - 0

Kanal D ekranlarında her Çarşamba yayında olan Sadakatsiz dizisinde Derin’in kaybolması herkesi şok etmişti. İzleyicilerin heyecanla beklediği bu olay konusunda detaylar merak edilmeye başlandı. Derin nerede? kim öldürdü? ve Derin diziden ayrılıyor mu gibi soruların cevabı aranıyor.

Derin’i Asya mı öldürdü?

Melis Sezen’in canlandırdığı karakterin diziden ayrıldığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. İlk olarak bu konuda Volkan suçlanmıştı ve yeni bölümde ise Asya’nın öldürdüğü konusunda iddialar dolaşmaya başladı. Polisler bir ceset bulmuş ve bu kişinin Derin olduğunu söylemişti. Ancak gidip baktıklarında onun olmadığını gördüler.
sadakatsiz derin

SADAKATSİZ DERİN ÖLDÜ MÜ? KİM ÖLDÜRDÜ?
Muhtemelen Derin bu bölümde ortaya çıkacak gibi görünüyor. Yeni bölümün son sahnelerine doğru ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Ayrıca Melisa Sezen Sadakatsiz diziden ayrıldığını düşünüyoruz. Son kez kamera karşısında olacak olan Derin, bildiğimiz üzere dizinin orjinalinde Kate rolünü canlandırıyor. Kate de Doctor Foster’da ölerek diziye veda etmişti. Ancak kimin öldürdüğü henüz ortaya çıkmayacaktırç

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?