İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Ruhi Çenet Korona Virüsü için gerçekten Çin’e mi gitti?

Ruhi Çenet Korona Virüsü için gerçekten Çin’e mi gitti?
+ - 0

Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla adından söz ettiren Youtuber Ruhi Çenet, yaşanan olayları araştırmak üzere Çin’e gittiğini açıklamıştı. Ve kendinden haber alınmadığı takdirde kimsenin susmaması gerektiğini belirtti. Dünya geneline yayılmaya devam eden Korona virüsü son zamanların en büyük sorunu olarak görünüyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı’ndan çekmiş olduğu videoda virüs hakkında bilgi almak için ve komplo teorilerinin olduğu bundan dolayı gerçekleri öğrenmek istediğinden dolayı Çin’e yolculuk yaptığını belirtti.

Daha önce Uygur Türkleri ile çekmiş olduğu videolarla ilgili Çin’de kendinin kara listeye alındığı belirtiliyor. Bundan dolayı kendinden haber alınmaması durumunda sessiz kalmayıp konuşmalarını istedi. Biraz önce Twitter üzerinde “#AllahRahmetEylesinRuhiÇenet” başlığı altında binlerce mesaj atıldı. Bir çok kişi Ünlü Youtuber’ın ölüp ölmediğini merak etmeye başladı.

RUHİ ÇENET ÖLDÜ MÜ?
Sosyal medyada sürekli olarak ünlü kişileri öldüğü ile ilgili mesajlar yayınlayan kullanıcılar Ruhi Çenet öldüğü hakkında iddiada bulunuyorlar. Ancak henüz bu konuda net bir bilgi olmadığını belirtelim.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?