1. Ana Sayfa

Ramo dizisi oyuncuları kadrosu ve konusu

Ramo dizisi oyuncuları kadrosu ve konusu
+ - 0

Bu sezonun en çok merak edilen ve beklenilen dizilerinden birisi olan Ramo ilk bölümü ile ekrana geldi. Sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden birisi olan yapımın oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve karakterleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. BKM tarafından hazırlanan yapımda ünlü isimler yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU
Adana’da geçen dizide üstlerine karşı baş kaldırmaya başlayan Ramo’nun hayatında yaşadığı çok farklı konular ele alınıyor. Aile, çatışma, adalet ve intikam konuları dizinin ana konuları arasında yer alıyor.

RAMO DİZİSİ OYUNCU KADROSU LİSTE – VİKİPEDİ

1- Murat Yıldırım ( Ramo)
ramo dizisi murat yıldırım

2-Esra Bilgiç (Sibel)

ramo dizisi sibel esra bilgiç

3-İlker Aksum (Hasan)

4-Yiğit Özşener (Yavuz)

5-Görkem Sevindik (Boz)

1986 yılında şuan çekimleri devam eden dizinin olduğu şehir Adana’da doğmuştur. Küçük yaşlarından bu yana tiyatro eğitimi almış ve ilk deneyimini Türkiye’nin en büyük dizilerinden birisi olan Kurtlar Vadisi Pusu ile yapmıştır. Süleyman Çakır’ın oğlu rolünde yer almıştır. Şimdi ise Boz isimli karakterle yeni dizide rol almaktadır.

6-İdil Fırat (Fidan)

7-Cemre Baysel (Fatoş)

1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitime Ege Üniversitesi’nde başlamıştır. 2014 yıllarında ilk kez Yeşil Deniz isimli yapım ile tecrübe etmiştir. Oynadığı diziler arasında İsimsizler Payitaht Abdulhamid ve Elimi Bırakma isimli yapımlar yer alıyor.

8-İlhan Şen (Neco)

1987 yılında dünyaya gelmiştir. Oynadığı film ve diziler arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz,  Şahin Tepesi ve Mehmed Bir Cihan Fatihi isimli yapımlar yer almaktadır.

9-Rüzgar Aksoy (Halef)

5 Ocak 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Oynadığı diziler arasında Kara Sevda, Sende Gitme, Türkan, Serçe ve Adanalı isimli yapımlar yer alıyor.

10- İlkay Kayku (Neslihan)

Her Salı akşamı saat 20.00’de SHow TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin izlenme reyting oranları ise henüz açıklanmadı. Yarın sabah bu konuda izlenme oranlarını öğrenebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?