1. Ana Sayfa

Özge Yağız Yemin dizisinden ayrılıyor mu? Reyhan öldü mü

Özge Yağız Yemin dizisinden ayrılıyor mu? Reyhan öldü mü
+ - 6

Kanal 7 ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan dizilerinden Yemin dizisinin sevilen başrol oyuncusu Özge Yağız’ın başka bir proje için diziden ayrılacağı konuşulmaya başlandı. Yemin dizisinde Reyhan ölüyor mu? diye merak eden izleyiciler gelecek kararları heyecan içerisinde beklemeye başladı.

Bildiğimiz üzere dizinin başından bu yana Reyhan ile Demir’in arasında yaşananlar izleyiciler tarafından heyecanla takip ediliyor. Özge Yağız’a olan ilgi gerçekten sosyal medyada olsun ekranda olsun büyük olduğunu biliyoruz.

ÖZGE YAĞIZ YEMİN DİZİSİNDEN AYRILACAK MI?
Kanal 7’nin Yemin dizisinin yapımcısı Karamel Film, çok yakında Emanet isimli bir diziyi daha ekrana getirecek. Aynı yapım şirketinin dizisi olması dolayısıyla Özge Yağız’a yeni proje için teklifte bulunuldu. Durum böyle olunca oyuncunun nasıl bir karar vereceği merak ediliyor. İzleyiciler de bu yüzden ayrılıp ayrılmayacağını merak etmeye başladı.
yemin özge yağız ayrılıyor mu
YEMİN DİZİSİNDE REYHAN ÖLDÜ MÜ?
Dizinin son bölümlerinde Demir yüzünden zor durumda kalan Reyhan’ın ölmesi söz konusu değildir. Ancak sezon finalinde benzer bir son ile diziye veda edebilir. Bu konuda net bir durum olmadığını siz değerli takipçilerimizle paylaşmak isteriz.

REYHAN YEMİN DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?
Karamel Film ile yaz sezonuna kadar sözleşmesi bulunan oyuncunun, Emanet dizisinde rol almaya istekli olduğu ve Yemin’in sezon finali yapması ile geçiş yapabileceği iddiaları yer alıyor. Reyhan’ın bu durumda ayrılabileceğini belirtmek isteriz.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Reyhan yani Özge Yağız Yemin’den ayrılıp Emanet dizisine geçmeli mi?

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?

Yorumlar (6)

 1. 2 sene önce

  Benve ayrılmasın severek izliyoruz dizinin reytingleri düşer

 2. 2 sene önce

  lütfen ayrilmasinnnn. bu ask icin izleniyor bu dizi. birbirlerine cokk yakisiyorlarr.

 3. 2 sene önce

  Reyhan ve emir dizinin başrol oyuncuları eğer Reyhan ayrılırsa dizi de biter

 4. Bir dizide aynı oyuncularla son bulsun ya değiştiriyor yada öldürüyorlar mutlu sonla kökten bitirin gitsin bazen aşırı sıkıyo saçmalıyo uzattıkca uzatıp sıkıyo senaryo berbat,maalesef annem reyhanla narini sehriyeyi seviyo o yüzden bakiyo sıkmaktan ziyade bayıyo artık

 5. Hayır gelmemeli yoksa yemin biter

 6. 2 sene önce

  Reyhan siz Yemin dizisini seyretmiyorum artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.