1. Ana Sayfa

Orkun Işıtmak sevgilisi nişanlısı Merve Yorgancılar kimdir

Orkun Işıtmak sevgilisi nişanlısı Merve Yorgancılar kimdir
+ - 0

Ünlü Youtube fenomen Orkun Işıtmak’ın sevgilisi olan ve geçtiğimiz günlerde nişan yaptığı nişanlısı Merve Yorgancılar’ın kim olduğu merak ediliyor. Youtube üzerinden çektiği videolar ile milyonlarca takipçisi bulunan Işıtmak, böylece evlilik için ilk adımı olmuş oldu.

Uzun bir süredir aşk yaşadığı Merve Yorgancılar ile söz yüzüğü taktığı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşması sonrasında binlerce beğeni geldi. Bir çok kişi Merve Yorgancılar’ın kim olduğu konusunda ünlü isime soru sormaya başladı.

8 Nisan tarihinde ilk kez Youtube kanalını açan ve o günden bu yana 7 milyon takipçiye ulaşan Işıtmak, çektiği videolar ile Altın Kelebek ödüllerinde ödül almıştır. Nişanlısı Merve Yorgancılar hakkında pek bilgi yer almıyor. Hayatı ile ilgili yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Instagram üzerinden paylaşılan bir görüntü:
merve yorgancılar kimdir

MERVE YORGANCILAR KİMDİR?
Uzun süredir aşk yaşadıkları bilinen ikili evliliğe doğru ilerliyor. Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuş ve özel bir şirkette pazarlama iletişimi uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?