İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Mucize Doktor Nerede Hangi Hastanede Çekiliyor

Mucize Doktor Nerede Hangi Hastanede Çekiliyor
+ - 0

Her hafta Fox Tv de ekranlara gelen Mucize Doktor Ali vefa, Adil ve Ferman gibi doktorların canlandırdıkları ve dizinin çekildiği Berhayat Hastanesi olarak geçiyor. Dizinin çekimleri İstanbul Pendik’te bulunan Medical Park hastanesinde gerçekleşiyor.
Savant sendromlu ve otizmli bir gencin hikayesini anlatan Mucize Doktor hem hayat dersi veren hem de hastalığı olan bir gencin aşkını da konu almaktadır. En büyük hayali doktor olmak olan Ali Vefa tüm zorluklara ve engellere rağmen tıp fakültesini tamamlamış ve doktor olmuştur. Stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapması kalmıştır. Bunun için de İstanbul’a gelerek Adil doktorun yanında çalışmaya başlamıştır.

Dizi Kadrosu
Dizinin asıl kadrosu Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan gibi oyunculardan meydana geliyor. Doktor Aliyi canlandıran Taner Ölmez, hasta olmasına rağmen dahi bir çocuktur. Küçük yaşta abisini kaybettikten sonra hayatı darma duman olmuştur. Ona bakıp büyüten manevi babası ise Adil doktordur.
Ferman doktor ise dizinin ilke başlarında her ne kadar ona inanmasa da zamanla ona karşı olan ön yargılarını kırmıştır. Onu Tuna Ferman karakterinde Sinem Ünsal ise Nazlı karakterine hayat vermektedir.

Hangi Gün ve Kanalda
Her hafta Perşembe günleri Fox Tv’de izleyicilerin karşısına çıkan Mucize Doktor izleyici karşısına çıktığı günden veri en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?