1. Ana Sayfa

Mucize Doktor Nazlı, cerrahi bölümüne geri dönecek mi? ne zaman

Mucize Doktor Nazlı, cerrahi bölümüne geri dönecek mi? ne zaman
+ - 0

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile yine izleyicileri ekran başına kilitleyen Mucize Doktor dizisinin 26.bölüm son sahnesinde yaşananlar herkes tarafından dikkatle izlendi. Tanju, Ali ile Nazlı’nın ilişkisine onay verirken Nazlı’yı cerrahi bölümünden kovduğunu açıkladı. Farklı bir klinikte çalışacağını belirtmesinden sonra izleyiciler Nazlı yeniden cerrahi bölümünde çalışacak mı? ne zaman geri dönecek? gibi sorular sormaya başladı.

Nazlı Cerrahi Bölümünden Neden Ayrıldı?
Tanju Hoca, Ali ile Nazlı’yı odasına çağırmıştır. İkili tam içeri girerken el ele tutmak üzereydi. Ancak yine beklenen sarılma ve el tutma olayı gerçekleşmedi. İçeri girdiklerinde ilişkileri hakkında yorum yapan hoca, Ali ile ilgili problemin olmadığını ancak Nazlı’nın bugün yaptığı hata sonrasında hastane ve kendisinin adının zor duruma girmesinden dolayı Nazlı’nın bir daha cerrahi kliniğinde çalışmayacağını açıkladı.

NAZLI TEKRAR ALİ İLE NE ZAMAN ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK
Ancak bu durumun uzun sürmeyeceğini ve yaşanacak bazı gelişmelerden sonra Nazlı’nın yeniden aynı yere yani Ali ile çalışacağını düşünüyoruz. İzleyicilerin de isteği bu yönde diyebiliyoruz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?