İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Masumlar Apartmanı dizisi nerede çekiliyor?

Masumlar Apartmanı dizisi nerede çekiliyor?
+ - 3

Yeni sezonda birbirinden önemli projeleri izleyiciler ile buluşturacak olan TRT 1, çok yakında Masumlar Apartmanı isimli diziyi de ekrana getirirken nerede çekildiği ve hangi apartmanda çekimlerinin yapıldığı merak ediliyor.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Alper Saldıran ve Uğur Uzunel gibi isimler yer alıyor. Bu hafta içinde tanıtım fragmanı yayınlanarak yayın tarihi 15 Eylül Salı olarak açıklanan dizinin reytinglerde nasıl sonuçlar alacağı merak ediliyor.

masumlar apartmani nerede cekiliyor

MASUMLAR APARTMANI NEREDE HANGİ APARTMANDA ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri İstanbul Sultanbeyli bölgesinde çekilmektedir. Apartmanın ise tam olarak henüz adresi belli olmadığından dolayı bu detayı ilerleyen günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tanıtım Fragmanı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?

Yorumlar (3)

  1. Dizinin apartmanı Beyoğlu asmalı mescit sokakta şahsiyet dizisinde kullanılan apartman

  2. Masum apartmanı insanın psikologu bozuluyor insanlar sıkıcı oldugundan bahsetti bittsin istiyor dogdugun ev kaderin güzel ondan insanın psikologuda bozulmuyor

  3. Masum apartmanı bitsin insanın psikologu bozuluyor final olsun istiyoruz doğduğun ev kaderin ondan daha insanın psikoloğu bozulmuyor çünkü masum apartmanı sıkıcı oldugundan basetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.