İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Maria ile Mustafa dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Maria ile Mustafa dizisi oyuncu kadrosu ve konusu
+ - 0

NTC Medya tarafından hazırlanan ve ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maria ile Mustafa dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimlerden Jessica May ile Hilmi cem İntepe dahil oldu. Hazırlıklarına devam edilen dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber yer alırken çekimlerin Ürgüp’te devam ettiği belirtildi.

Senaryosunu Birol Elginöz’in yazdığı dizinin başrol erkek oyuncusu için uzun süredir çalışmalar ve görüşmeler sürüyordu. Ve sonunda beklenen açıklama gelerek, Hilmi cem olduğu açıklandı. Yeni Gelin dizisindeki rolü ile çok beğenilen Jessica May ise daha önce açıklanan isimlerden olmuştu.

KONUSU: Nevşehir Ürgüp’te tanışan Maria ile Mustafa’nın birbirine karşı büyük aşkını konu alacak olan dizi herkesi ekran başına kilitleyecek hikayesi ile geliyor.

MARİA İLE MUSTAFA DİZİSİ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

1-Jessica May (Maria) kimdir?

maria ile mustafa jessica may

5 Aralık 1993 yılında Brezilya’da dünyaya gelmiştir. Türkiye’de ilk oyunculuk deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi ile yapmıştır. Diğer taraftan Dert Bende filminde rol alan oyuncu, çok yakında ATV’de başlayacak olan Maria ve Mustafa dizisinde rol alacaktır.

Boyu: 1,75 m
Kilo: 53 Kg
Dini: Hristiyan

2-Hilmi Cem İntepe (Mustafa) Kimdir?

maria ve mustafa dizisi hilmi cem intepe

19 Mayıs 1992 yılında Muğla’nın Yenice ilçesinde dünyaya gelmiştir. Henüz daha küçük yaşlardayken dans ve akrobasi ile ilgilenmiş olan Hilmi Cem İntepe, eğitimini Muğla üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda yaparak tamamlamış ve iş hayatına atılmıştır. Ekranlara 2013 yılında Survivor gönüllüler takımından katılarak çıkmıştır. Milyonlarca kişinin beğenisini kazanmış ve yarışmayı ilk sırada tamamlamıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler
Muhteşem Yüzyıl
Çalıkuşu
Stajyer Mafya
Çılgın Dersane 4: Ada

Son olarak TRT 1’de yayınlanan Tek Yürek isimli dizide Yiğit rolü ile izleyici karşısında olmuştur. Çok yakında başlayacak Maria ve Musta dizisinde başrolde yer almaktadır.

Boyu: 1.78 metre
Kilo: 75 kilo kg
Burcu:Boğa burcudur.

3-Tamer Levent (Kudret)

tamer levent maria ve mustafa dizisi

13 Ekim 1950 yılında İzmir’de doğan tecrübeli oyuncu, Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümü’nde eğitimini yüksek derece ile tamamlamıştır. Oyunculuk öncesinde yönetmenlikte yapmıştır. Son olarak Cesur ve Güzel isimli dizi ile izleyici karşısında olan oyuncu, çok yakında Maria ve Mustafa dizisinde rol alacak.

4-Ezgi Çelik (Nadire)

5-Tuğba Tutuğ (Gonca)

6-Haki Biçici (Şahin)

7-Özlem Ulukan (İclal)

8-Hira Koyuncuoğlu (Nisan)

9-Derin Deniz Görgülü (Zeyno)

10 Haldun Boysan (Haşmet)

11-Mine Tüfekçioğlu (Zümrüt)

12-Alpay Kemal Atalan (Nihat)

13-Burak Berkay Akgül (Rüzgâr)

14-Cem Karakaya (Bekir)

15-Hülya Gülşen Irmak (Feriha)

16-Neyra Kayabaşı (Nazlı)

17-Zeynep Gülmez (Reyhan)

MARİA MUSTAFA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Heyecanla beklenilen yapım Nevşehir’in Ürgüp bölgesine çekimleri yapılmaktadır. Kapadokya’da da yer alacak olan çekimlerin İstanbul’dan da görüntülerin yer alacağı düşünülüyor. Ancak ilerleyen günlerde set adresleri ve diğer bilgiler ile ilgili detayları aktarmaya devam edeceğiz.

TANITIM FRAGMANI

Dizinin fragmanı yayınlanmadığından dolayı henüz veremiyoruz.

MARİA İLE MUSTAFA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Bu sezonun merakla beklenilen dizisi izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Dizinin Mayıs ayında izleyici karşısında olması bekleniyor. Özellikle yaz sezonunda ATV’de yer alacak yapımlardan birisi olacaktır. Daha sonra yeni sezonda da yayında olmaya devam edecek. Kapadokya’da yaz aylarında çekimlerin rahat yapılabilmesi açısından yaz sezonu yeni dizi için vazgeçilmez bir fırsat olacak gibi görünüyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?