1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Kurtlar Vadisi Disney Plus’ta mı yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Disney Plus’ta mı yayınlanacak?
+ - 0

Türkiye’nin efsane dizilerinden birisi olan Kurtlar Vadisi Pusu, çok yakında yeni kanalında yayında olacak. Ülkemizde Haziran ayında yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus, bombaları tek tek patlatıyor. Kurtlar Vadisi’nin yeni versiyonu olan Kaos çok yakında platformda yer alacağı öğrenildi.

Bildiğimiz üzere bir zamanların en çok izlenen dizilerinden birisiydi. Hatta izleyicilerin sürekli olarak yeniden başlamasını beklediği dizi son olarak Kanal d ekranlarında yayınlanmış ve final yaparak ekrana veda etmişti. Özellikle 1 ile 97 bölümü efsane olan şuanda bile izlenen dizinin devam etmesi bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda Yayınlanacak?

kurtlar vadisi kaos disney plus

Sürekli olarak izleyiciler tarafından ‘kaos’ ne zaman ve hangi kanalda başlayacağı yönünde araştırma yapılıyor. Son gelen bilgilere göre dizinin online platform olan Disney Plus ile anlaşma sağladığı ve yakın zamanda ekrana geleceği öğrenildi. Disney ülkemize Haziran ayında giriş yaparken bombaları bir bir patlatması bekleniyor. İlk olarak Kaçış dizisini ekrana getirecek ve sonrasında birbirinden yeni içerikleri yayınlamaya başlayacak.

Kurtlar Vadisi Kaos’un Yeni Oyuncu Kadrosunda Kimler Olacak?

kurtlar vadisi kaos

Dizinin yeni sezonu yayınlanmaya başladığında oyuncu kadrosunda hangi isimlerin olacağı merak ediliyor. Ancak en çok merak edilen ise eski oyunculardan kimler olacağı konusu araştırılıyor.  Daha önce dizinin kadrosunda Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Çiğdem Batur, Erhan Ufak ve Kenan Çoban gibi isimler yer alıyordu. Son olarak Gürkan Uygun ile Kenan Çoban dizinin kadrosundan ayrılmıştı. Pana Film tarafından hazırlanan dizinin senaryosu ise Necati Şaşmaz tarafından yazılıyor.

Gürkan Uygun’un Yeniden Diziye Dönecek İddiası

Şimdilerde Teşkilat dizisinde rol alan ve Kurtlar Vadisi’nin ünlü oyuncusu Memati yani Gürkan Uygun’un diziden ayrılacağı ve yeniden Kurtlar Vadisi Kaos ile döneceği iddia edildi. Teşkilat dizisinde kötü bir rolde yer alan oyuncunun senaryo gereği rolünün az kaldığı açıklandı. Memati rolünün dizide ölmemesi gerektiği konusu daha önce bir çok kez tartışılmıştı. Bakalım yeni versiyonda kendisine yer bulacak mı merakla bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Disney Plus’ta Ne Zaman Yayınlanacak?

kurtlar vadisi kaos ne zaman

Henüz Pana Film’den net açıklamalar yapılmasa da dizinin yeni platformda yayınlanma ihtimalinin büyük olduğu konuşuluyor. Uzun süredir kanallarla görüşen ancak anlaşma sağlamayan yapımcı firmanın kısa süre içerisinde anlaşmayı tamamlaması bekleniyor. Eğer anlaşma sağlanırsa yeni sezonda Eylül ayında Disney Plus kullanıcılarına sunulacaktır. İlerleyen günlerde konu hakkında açıklama yapılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?