İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Kardeşlerim Harika diziden neden ayrıldı?

Kardeşlerim Harika diziden neden ayrıldı?
+ - 1

ATV ekranlarında Cumartesi akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelen Kardeşlerim dizisinde Harika’nın karakterinin ayrılması sonrasında izleyiciler neden ayrıldığını merak etmeye başladı. NGM yapım tarafından hazırlanan dizide önemli olaylar yaşanmaya başladı. Sezon finaline az bir süre kala dizide ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor.

Kardeşlerim Harika Diziden Ayrıldı Mı?

Bu sezon yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Kardeşlerim dizisinin başrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak ile Ahu Yağtu yer alıyor. Dizide Harika karakteri ile yer alan Gözde Türker son yayınlanan bölümde izleyicilere veda etti.  Senaryo gereği diziden ölmeden ayrılan Harika’nın yeniden dönüp dönmeyeceği bilinmezken bir çok izleyici ayrılığı doğru buldu.

Kardeşlerim Harika Geri Dönecek Mi?

kardeşlerim dizisi harika

Annesinden sonra zor zamanlar geçiren Harika, teyzesinin para dolu çantasını alarak yurtdışına gitti. Bir daha geri dönmeyecek olan Harika karakterinin senaryo gereği rolü bitmiştir. Kardeşlerim dizisi Harika sonrasında farklı bir karaktere yer verecek mi henüz bilinmiyor.

Gözde Türker Kardeşlerim Dizisinden Neden Ayrıldı?

Oyuncunun uzun süre senaryosunu tamamlaması bekleniyordu. Bu sezon sona ermeden son yayınlanan bölümde para dolu çantayı alarak yurtdışına çıkışı yazıldı. Kendi isteği ile değil senaryo gereği rolü bittiğinden dolayı Kardeşlerim dizisinden ayrılmıştır.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?

Yorumlar (1)

  1. Ya ben hic begenmedim ama dogru Harika köti bir kız ama yine de diziden ayrilmamalıydı bu cok üzücu bir haber 😭AMA BIR ŞEY SÖYLICEM YANLIŞ ANLAMAYIN BU DIZIDE HERKES ÖLÜP BITIYOR HIC BIR ZEVKI KALMADI ESKIDEN MUHTESEMDI GIDEN OYUNCULAR :KAAN,JEMILE,HARIKA,MELISA,KADIR YANI IŞTE BOYLE HIC BIR ZEVKI KALMIYOR Gerisini siz anlarsiniz
    SAYGILARIMLA IYI GUNLER 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.