İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Fragmanları

Kara Tahta 8.bölüm özeti ve son bölüm fragmanı

Kara Tahta 8.bölüm özeti ve son bölüm fragmanı
+ - 0

Çarşamba akşamlarının iddialı yapımlarından olan Kara Tahta 8.bölüm ile 1 Haziran akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Dizinin son bölüm özeti ve fragmanını izleyebilirsiniz. Başrollerinde Furkan Andıç, Miray Daner, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri İstanbul Sirkeci’de devam ediyor. Kısa süre içerisinde sezon finali yapacak olan dizide gelecek hafta neler olacak hep birlikte bakalım.

1 Haziran Kara Tahta 8.Bölüm Neler Olacak Özeti

kara tahta 8Irmak kendine geldiğinde yanında olan Atlas’ı görünce şaşıracak. Bu arada yaralı olan Bekir’in bu durumu Cafer’i sevindirmiştir. Fakat kısa süreli bu sevinme durumu kısa sürecektir. Irmak yaşadığı rahatsızlık sonrasında kendine gelmiş ve taburcu olmuştur. Sonrasında fırına gelmesi Münevver ile Bekir’i kızdırır. Onlara rağmen Atlas ile Irmak’ın arasındaki aşk ve sevgi büyümeye devam edecektir. Bekir ise yaşananlara rağmen yanlış hamleler yaparak hırs içerisinde planlarına devam etmektedir. Bildiğimiz üzere yaptığı yanlış sonrasında çok sevdiği kişi Atlas’ın tarafına geçmişti. Ve sonunda patlama noktasına gelmiş içindeki tüm kini hırsı dışarı dökmeye çalışır. Ve Atlas’ı gölde ölüme götürecek bir harekette bulunur.

Heyecanlı dolu yeni bölüm Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacaktır.

Kara Tahta 8.Bölüm Son Bölüm Fragmanı

yayınlandı…

Sevilerek izlenen Kara Tahta dizisinin çekimlerinin yapıldığı yer belli oldu. İşte Kara Tahta nerede çekiliyor sorusunun cevabı burada…

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?