İlginizi Çekebilir
ağır romantik filmi 2
  1. Ana Sayfa
  2. Sinemalar
Trendlerdeki Yazı

Kaçış dizisi oyuncu kadrosu ve yorumları

Kaçış dizisi oyuncu kadrosu ve yorumları
+ - 0

Disney Plus Türkiye’nin ilk Türk dizisi olan Kaçış dizisi oyuncu kadrosu ve yorumları yayınlanmaya başladı. 14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus, yeni projelerini açıklamaya da başlarken platformun en çok merak edilen yapımı Kaçış heyecanla bekleniyor. Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı dizinin ilk sezonu açılışta gösterimde olacak.

03 Medya tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’in oturduğu, senaryosunu Ali Doğançay’nun yazdığı film ilk sezonuyla Disney Plus platformunda yayına başlıyor.

Kaçış Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter İsimleri

kaçış dizisi oyuncu kadrosu
kaçış dizisi – diziviki.com

Engin Akyürek – Mehmet

Ekranların en çok sevilen isimlerinden birisi olan Engin Akyürek, dizide Mehmet rolünü canlandırıyor. Mehmet savaş fotoğrafçılığı yapmaktadır. Kendisi ile birlikte yurtdışından Ezidi köyüne gelen bir grup gazetecinin terör örgütü baskını ile eleme geçirilmeleri sonrasında hikaye başlıyor.

12 Ekim 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Erzincanlı olan oyuncu, bir çok ünlü yapımda yer almıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne, Kara Para Aşk, Sefirin Kızı isimli yapımlarda yer almıştır.

İrem Helvacıoğlu – Zeynep

kaçış dizisi irem helvacıoğlu
Kaçış dizisi oyuncu kadrosu ve yorumları 1

Dizide Zeynep’te tutsak olan isimlerden olacaktır. İrem Helvacıoğlu 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Oynadığı diziler arasında No 309, Güneşin Kızları, Seni Çok Bekledim ve Sen Anlat Karadeniz gibi ünlü yapımlarda rol almıştır.

Levent Ülgen – Ferman

Dizide Ferman rolü ile yer alacak olan Levent Ülgen hakkında biyografi bilgiler kısa şöyle: 1962 yılında Cihanbeyli’de dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu özellikle Akasya Durağı dizisindeki rolü ile adından söz ettirmiştir. Tabi bundan önce En Son Babalar Duyar dizisinde yine benzer bir rol ile izleyici karşısındaydı. Sonrasında Gençliğim Eyvah ve Kiralık Aşk dizisindeki rolleri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Fikret Kuşkan

Dizide önemli bir rolde olan Fikret Kuşkan, 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yer aldığı önemli yapımlar arasında Dönersen Islık Çal, Hanımın Çiftliği, Babam ve Oğlum ve Zalim İstanbul projeleri yer almaktadır. Oyuncunun bir diğer mesleği de fotoğrafçılıktır.


Aras Aydın

Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Aras Aydın 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Yer aldığı diziler arasında Kiraz Mevsimi, Şeref Sözü, İnsanlar İkiye Ayrılır ve Canevim gibi yapımlar yer almaktadır.

  • Leyla Tanlar
  • Deniz Baysal Yurtcu
  • Onur Bay – İlker
  • Adem Yılmaz
  • Aziz Çapkurt
  • Serkan Genç
  • Sezgin Uzun Bekiroğlu
  • Dilan GeZaza

Kaçış Dizisi Fragmanı Disney Plus

Kaçış Dizisi Yorumları

Dizi hakkında yapılan yorum ve görüşleri inceleyebilirsiniz. İzleyen ziyaretçilerimiz dizi hakkında yorumlarını ve görüşlerini konu altından yazarak diğer izleyicilere aktarabilirler.

14 Haziran’da ekrana gelecek olan Kaçış dizisinin nerede çekildiği konusunda detaylar belli oldu.

Dizinin galasından bir fotoğraf:

kaçış dizisi yorumları
Kaçış dizisi oyuncu kadrosu ve yorumları 2

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?