İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Kaçış dizisi ne zaman başlıyor?

Kaçış dizisi ne zaman başlıyor?
+ - 0

Disney Plus ekranlarının ilk dizilerinden birisi olan Kaçış dizisinin ne zaman başlayacağı açıklandı. Yayın tarihi ile ilgili açıklama sonrasında Engin Akyürek hayranları büyük merakla beklemeye başladı. Ayrıca dizinin ilk afişi de izleyiciler ile paylaşıldı. Son günlerde Disney Plus platformunun Netflix’i tahtından edeceği ve üyelerin çoğunun buraya geçebileceği konuşulmaya başlandı.

Kaçış Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

o3 Medya ve Same Film tarafından hazırlanan dizinin yayın günü Salı oldu. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın ve Levent Ülgen yer alacak. İlk bölüm platform ile birlikte 14 Haziran’da izleyici karşısında olacak. Herhangi bir kanalda yayınlanmayacak olan diziyi sadece Disney+ üzerinden üyelik oluşturarak izleyebilirsiniz.

Kaçış Dizisi Oyuncu Başvurusu Var mı?

İlk sezon için oyuncu kadrosu tamamlanmış görünüyor. Herhangi bir şekilde şuan oyuncu başvurusu alınmamaktadır. Ancak 14 Haziran’dan sonra yeni açıklanacak tarihe göre yardımcı oyuncular için başvuru alınabilir. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Kaçış’ın İlk Afişi

kaçış dizisi afiş

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?