İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

İçimizdeki Ateş Oyuncu Kadrosu ve Konusu

İçimizdeki Ateş Oyuncu Kadrosu ve Konusu
+ - 0

Çok yakında ATV ekranlarında yeni bir dizi daha izleyici ile buluşuyor. Fabrika Yapım tarafından hazırlanan İçimizdeki Ateş Oyuncu Kadrosu ve Konusu belli oldu. İlk tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin çekimleri devam ederken yeni detaylar yayınlanmaya başladı. Yaz aylarında izleyici karşısına çıkacak olan yapımın tanıtım fragmanı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İçimizdeki Ateş Oyuncu Kadrosu Kimler Var

içimizdeki ateş oyuncu kadrosu
İçimizdeki Ateş Burak Sevinç

Birbirinden önemli isimlerin yer aldığı oyuncuları arasında genç oyuncularda bulunuyor. İşte dizinin kadrosunda yer alan oyuncular:

  • Burak Sevinç,
  • Ceren Benderlioğlu,
  • İpek Filiz Yazıcı,
  • Atakan Hoşgören,
  • Gizem Arıkan,
  • Demirhan Demircioğlu,
  • Erdem Şanlı,
  • Bilgesu Kural

İçimizdeki Ateş Konusu

içimizdeki ateş konusu
İçimizdeki Ateş Ceren Benderlioğlu

Dizide iş hayatına yeni başlayan güçlü, zeki, hırslı ve başarılı dört gencin hayata tutunma ve hayallerine ulaşma hikayesi dizisinin ana konusudur. Genç avukat rolü ile izleyeceğimiz İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan, Demirhan Demircioğlu bu konuda iddialı olduklarını dile getirirken dizide ayrıca büyük trajediler yaşayacağız.

Peki İçimizdeki Ateş Nerede Çekiliyor?

Fabrika Yapım imzalı dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilmektedir. Dizide Adliye ve benzer yapımları çok kez göreceğiz. Bu sezonun iddialı yapımın set adresleri ile ilgili yeni gelişmeler oldukça bildirmeye devam edeceğiz. Yeni yapımda slogan olarak ” Hayat bilmediğin yerden sorar” kullanılıyor.

İçimizdeki Ateş Uyarlama mı? Orjinali

içimizdeki ateş uyarlama mı
İçimizdeki Ateş Dizisi Oyuncuları

Son yıllarda ülkemizde bir çok yabancı dizi uyarlama olarak ekrana geliyor. Kore dizilerinden en çok uyarlama yapılması sonrasında İçimizdeki Ateş dizisi hangi diziden uyarlandı sorusunu akıllara getiriyor. Ancak dizi Fabrika Yapım Öner Arslanel’in orjinal hikayesidir. Herhangi bir diziden uyarlama yapılmamıştır. Senaryosu yapım firmasına ait olan dizi Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Nur Özlem Elginöz  tarafından yazılıyor. Yaz aylarında yayınlanırken yeni sezonda devam edip etmeyeceği reytinglerde belli olacak.

Tanıtım fragmanında son sahnede Burak Sevinç’in arkasına döndüğü kısımda bebek ölüyor mu konusu da yorumlarda en çok sorulan konulardan birisi olmuştur.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?