1. Ana Sayfa

Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu kimler ve isimleri

Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu kimler ve isimleri
+ - 0

Bu sezonun heyecanla beklenilen yapımlarından birisi olan Hizmetçiler ilk bölümü ile ekrana gelirken dizinin oyuncu kadrosundaki isimlerin kimler olduğu merak ediliyor. Dizide yer alan isimler ve karakter ile ilgili tüm detaylar belli oldu.

Fabrika Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı dizi her Cumartesi izleyici karşısında olacak.

KONUSU: İlk kez Ellas son La Alegris Del Hoga ismi ile Meksika’da görücüye çıkan dizi bir villada geçiyor. Atahanlı ailesinin torunlarının kaybolması sonrasında farklı hayatların birleştiği ve konu alındığı bir dizidir.

hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu

HİZMETÇİLER OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ
Fabrika Yapım’dan Öner Arslanel’in hazırladığı dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor. Senaristliğini ise Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alpözgen senaryo ekibi yapıyor.

 1. Seçkin Özdemir (Yiğit Atahanlı)
 2. Deniz Baysal Yurtcu (Atiye Kulaksız)
 3. Algı Eke (Atiye Kulaksız)
 4. Selen Domaç (Hacer Tuna)
 5. Aleyna Solaker (Çiçek Tuna)
 6. Yiğit Kirazcı (Aras Atahanlı)
 7. Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet Atahanlı
 8. Gamze Karaduman (Demet Atahanlı)
 9. Nilay Erdönmez (Gülseren Atahanlı)
 10. Neslihan Arslan (Neslihan Gülkaya
 11. Hazal Benli (Aslı Coşkun)
 12. Servet Pandur ( Belkıs Sipahioğlu)
 13. Cansu Fırıncı (Yaşar Tuna)

Hizmetçiler 1.Bölüm Fragmanı

HİZMETÇİLER HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Merakla beklenilen yapım Hizmetçiler, tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra şimdide ilk bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin her hafta Cumartesi günü saat 20.00’de yayınlanacağı açıklandı.

TEKRAR BÖLÜMLERİ NE ZAMAN

Dizinin tekrar bölümleri ilk olarak Cumartesi saat 22.45’de ekrana gelecek. Daha sonra ise

Pazar: 15.45 – 23 15

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Diğer tekrar gün ve saatleri açıklandıktan sonra yayın akışına göre yer alacaktır. Şimdilik sadece Pazar günü için tekrar bölümü yayın akışında yer almaktadır.

HİZMETÇİLER DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

hizmetçiler gülseren atahanlı  hizmetçiler neslihan kimdir  hizmetçiler aslı coşkun kimdir  hizmetçiler demet atahanlı gamze karaduman

Bu sezon reytinglerde nasıl sonuçlar alacağı merakla beklenilen dizinin ilk bölümünden sonra reyting sonuçlarına göre bu konuda yorum yapabiliriz. Özellikle oyuncu performansı ve hikaye geleceği belirleyecek. Sosyal medyada şimdiden konuşulmaya başlanılan dizinin yeni bölümleri ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?