1. Ana Sayfa

Hizmetçiler 4.bölüm neden yayınlanmadı yok?

Hizmetçiler 4.bölüm neden yayınlanmadı yok?
+ - 1

28 Mart (bu akşam) yayınlanması planlanan Hizmetçiler dizisinin 4.bölümünün neden yayınlanmadığı merak ediliyor. Yeni başlayan dizinin olmaması izleyicilerin kafasında soru işareti yaratırken bir çok izleyici “Hizmetçiler yayından mı kaldırıldı?” diye merak ile araştırmaya başladı.

Fabrika Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Deniz Baysal Yurtcu (Ela), Algı Eke (Atiye), Selen Domaç (Hacer), Aleyna Solaker (Çiçek), Yiğit Kirazcı (Aras), Seçkin Özdemir (Yiğit) gibi isimlerin yer aldığı Hizmetçiler 3 bölüm ekrana gelmiştir. Her Cumartesi yayında olan dizi bu hafta ekrana gelmeyecek.

28 MART HİZMETÇİLER DİZİSİ YENİ BÖLÜM NEDEN YAYINLANMADI?
Bildiğimiz üzere ülkemizde alınan koronavirüs önlemleri neticesinde bir çok dizi set ve çekimlerine ara verdiğini duyurdu. Stok bölüm olmadığından dolayı dizinin yeni bölümü de yayınlanmadı. Bu durumda Kanal D’de bu akşam Çarkıfelek yarışmadı yayında olacaktır.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Dizinin yeni bölümünün yani 4.bölümün ne zaman yayında olacağı konusunda bir bilgi yer almıyor. Kanal D’den yapılacak açıklamaya göre sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    nezaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.