1. Ana Sayfa

Hızlı ve Öfkeli 9 Han nasıl geri döndü?

Hızlı ve Öfkeli 9 Han nasıl geri döndü?
+ - 0

Sinemalarda ve televizyonlardaki yayınları ile adından söz ettirmeye devam eden Hızlı ve Öfkeli’nin 9.filminde Han’ın geri dönüşü herkesi şaşırtacak. Peki Han nasıl geri dönüyor? İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicileri şoke eden bir olay yaşandı. Film serisinin en eskilerinde patlama sonrasında hayatını kaybetmiş olan karakterlerden Han, bu tanıtımda yani Hızlı ve Öfkeli 9 filminde ortaya çıkınca adeta izleyicileri ters köşe yaptı diyebiliriz. Bu konuda bir çok soru gelmesi üzerine yönetmen Justin Lin bu konuda açıklamalarda bulundu.

Aslında karakterin yeniden dönmesi sevindirici bir haber olsa da, bu olayın nasıl gerçekleşeceği insanların kafasını meşgul etmeye devam ediyor. Hızlı ve Öfkeli 3’ün son sahnelerinde Han’ın arabası bir yarış sonrasında takla aşarak patlamıştı. İşte sorularınızın cevabı bu açıklamada:

Yönetmen tarafından yapılan açıklamaya göre, bazı yanlış olayları düzeltmek amacı ile Han’ın geri döndüğü belirtildi. Ayrıca Han karakterinin film dışında da kendisi için önemli olduğunu dile getirdi. Yani anlaşılan o ki yaşanan bazı yanlışlıkları bu şekilde düzelteceğini açıklıyor.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?