İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Hekimoğlu dizisi hangi hastanede nerede çekiliyor?

Hekimoğlu dizisi hangi hastanede nerede çekiliyor?
+ - 0

Kanal D’nin çok yakında ekrana gelecek olan dizilerinden Hekimoğlu, geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım fragmanı ile ekrana gelmişti. Büyük bir ilgi uyandıran dizinin çekimlerinin hangi hastane veya nerede yapıldığı merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Son zamanlarda Fox TV ve diğer kanallardan gelen doktor ve hastane konseptli dizilere bir yenisi daha eklenecek. Ancak bu defa dünyaca ünlü House M.D. isimli yapımdan esinlenerek çekileceğini belirtmek isteriz.

HEKİMOĞLU HANGİ ŞEHİRDE HANGİ HASTANEDE ÇEKİLİYOR?
Yeni sezonun iddialı yapımının başrolünde ünlü isimlerden Timuçin Esen yer alıyor. Müslüm filmi ile adından söz ettiren ve daha sonra Gülperi dizisinde milyonların sevgilisi haline gelen Esen, dizinin başrolünde yer alacak. Yeni yapımın çekimleri İstanbul’da özel bir hastanede olan Okan Üniversitesi hastanesinde gerçekleştirilmektedir.
hekimoglu kanal d

Amerikan yapımı House M.D dizisinden uyarlanan Hekimoğlu’nun ne zaman başlayacağı henüz açıklanmasa da şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı. Karga Seven Pictures tarafından hazırlanan dizinin çekimleri belirttiğimiz gibi Okan Üniversite Hastanesi’nde gerçekleştiriliyor olacak. Diğer taraftan Tuzla taraflarında da set kurulduğu konusunda bilgi geldi.

Kanal D’de başlayacak yapımın yayın günü ilerleyen günlerde açıklanacak.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?